Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


John    28 august 2008 19:32
clovece, kukam ze tie deti su tam non stop na tom ihrisku sakra

John    25 august 2008 23:15
myslim si ze celkom rozumne

Ján Kerekanič    20 august 2008 07:47
V oznamoch je zverejnený návrh Prevádzkového poriadku viacúčelového ihriska. Prosím, aby ste mi napísali Vaše pripomienky.

jozef    19 august 2008 12:36
Dakujem vam pan starosta za zdlhujucu odpoved ;-) Tesi ma ze s k obcanom takto starate ...
A este jedna vec mohlo by sa tu nieco spravit ako forum kde by boli rozne podrubriky ako sprava cintorina vseobecne problemy , sportove podujatia atd ... bolo by to si myslim o dost priehladnejsie ;-)) ale zabralo by to velmi vela prace z kodenim si myslim a tusim ze to je aj dost financne narocne,,,ale aj tak je tato stranka pekna ;-))

Ivo S.    17 august 2008 20:26
Súhlasím s leou, díky starosto za odpoveď, ináč si ma nadchol so svojou odpoveďou. Toto je tá pravá diskusia. Veď stránka je na to, aby sa diskutovalo. A ten bordel na cinteri - to je fakt divokotvorné. A hoci si dal zamknúť bránku od sadu - ľudia si urobili chodníček cez plot - popri studničke. (Prepáč, že ti tykám, ale donedávna si u nás pracoval, takže asi vieš, kto som.) Teší ma toto fórum a si myslím, že to je veľmi prospešné i pre život v obci. Čau.

lea    16 august 2008 15:15
Vážený pán starosta, ďakujem veľmi za Vašu vyčerpávajúcu odpoveď. To sa mi páči, tak som si to predstavovala - priamu odpoveď. Ešte raz ď a veľa zdaru. :)

Peter Kalanin    15 august 2008 22:01
to John: Povinné pridanie adresy svojho emailového konta je nevyhnutné najmä z hľadiska bezpečnosti. Každým dňom vychádzajú stále nové a inteligentnejšie spamboty a aj takýmto spôsobom sa dá proti nim brániť. Taktiež je to jediný údaj (okrem IP adresy), ktorým môže byť tvorca príspevku identifikovateľný, v prípade, že bude spamovať knihu návštev, alebo sa vulgárne vyjadrovať. Všetky zadané (nezverejnené) emailové adresy sú šifrované a bezpečne uložené na serveri. Má k nim prístup iba administrátor, takže k ich zneužitiu by určite nemalo dôjsť.


775
(počet príspevkov)