Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Ján Kerekanič    16 január 2017 09:25
Dobrý deň.
Mate právo ma kritizovať. Dostal som nepravdivé informácie ohľadom odhŕňania snehu v noci z piatka na sobotu. Všetkým sa ospravedlňujem. Samozrejme mojím ospravedlnením sa problém so snehom nevyrieši. Hneď v sobotu sme zabezpečili aj druhý traktor, naši pracovníci spolu s občanmi vykonávajúcimi MOS čistili chodníky. V prvom rade sme museli vyčistiť priestranstva pred domom smútku, lebo sa musel zabezpečiť pohreb. V nedeľu od rána sme zmobilizovali hasičov, pracovníkov obce , občanov vykonávajúcich MOS a objednali sme nakladač a nákladné auto. Čistili sme hlavne verejné priestranstva (autobusové nástupišťa, križovatky, chodníky,VP pred ZŠ a MŠ...). Budeme v tom pokračovať aj tento týždeň.

Alica    14 január 2017 18:23
Pan starosta, neviem kde celú noc odhrňali sneh, ale v našej obci to nebolo. Ani dnes cez deň, auta zapadávajú a vaši zamestnanci sa vozia po parku s radlicou vo vzduchu. Po uliciach prešli možno raz, a to tak, že spravili miesto pre auto. Možno by ste sám mali sa ísť previezť po každej aj malej uličke aby ste videli aká je situácia. Každy je trpezlivý, ale nikoho nezaujíma, že v uliciach je toľko snehu, že sa traktor nedostane, pretože ľudia majú prácu a musia sa do nej dostať. Je to chyba len vašich zamestnancov, ktorí si nerobia svoju prácu!!! Ďakujem!

Enzel    14 január 2017 18:15
Pan starosta ja som odhadzoval v noci sneh zo strechy od 22.00 do 01.00 na ulici zahradnej nebol ziaden traktor ako potom mozte tvrdit ze odhrnali celu noc? je vecer po 18.00Hod a stale poculi sme ze je problem s naftou lebo neni elektrina a nejde benzinka sak mate sluzobne auta je problem ist do SV a natankovať do bandasiek? Cesty su KO su odhrnute akurat ani na jedno auto uz mate finito ? sak su uličky neprejazdne chmuľo chodi na traktore a pluh hore a pritom neodhrnute cesty to nie len sediet brat peniaze zadarmo ale treba zapojit ludi aby boli cesty prejazdne.

Ján Kerekanič    14 január 2017 10:03
Dobrý deň.
Celú noc naši pracovníci odpratávali sneh z MK. Mimochodom máme MK v dĺžke 12 km. Ak za hodinu napadne 20 cm snehu potom máme problémy, lebo očistiť celú obec nám trvá cca dve hodiny. Na niektorých uličkách už sa nezmestí ani traktor s pluhom toľko je tam snehu. Ak si myslíte, že je to problém len našej obce, tak to nie je pravda. Toľko snehu už nebolo dávno. Prosím Vás o toleranciu a trpezlivosť, robíme maximum preto, aby sme situáciu zvládli.

Alica    14 január 2017 08:15
Dobrý deň, pán starosta, v tomto kalamitnom stave obce, kedy sneh padá a padá nevidíme v našej obci žiaden traktor alebo inú techniku na odhŕňanie snehu, a keď sa nejaký objaví tak raz za deň. Za noc napadalo kopu snehu a cesty sú neodhrnuté. Myslíte na ľudí ktorí chodia do práce aj inde do Stakčína? Pri tomto stave ciest nemám šancu výjsť autom na ulicu, keďže je neodhrnutá. V tomto počasí by vaši pracovníci mali byť non stop v pohotovosti a odhrňať sneh a udržiavať naše cesty. Máte ich tam dosť aby sa prestriedali a aj v noci udržiavali miestne komunikácie prehodné. Nie sme malá obec, aby sme nemali niečo také základné v tomto období zabezpečené. Ďakujem!

Ján Kerekanič    10 január 2017 10:31
Dobrý deň.
Mrzí ma, že sme neurobili ľad na VI. Máme problém udržiavať miestne komunikácie a chodníky v obci. Na VI je cca 35 cm vrstva snehu, ktorú treba najprv odstrániť a my nemáme voľných pracovníkov.

jan    06 január 2017 12:59
Chcel by som sa opýtať prečo sa nerobí ľad na multifunkčnom ihrisku. Dakujem


775
(počet príspevkov)