Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


fanušik z okolia    18 január 2010 14:30
Bol som 2-krát na zápas dorastencov, ale bol som z ich výkonov zhrozený. Títo vraj futbalisti nevedia vôbec čo je to futbal, kombinácia vo futbale, technika ale vedia iba získať loptu a naslepo ju kopnúť dopredu. Podľa môjho názoru nik z týchto dorastencov nikdy nebude môcť hrať IV. ligu za seniorov. S takýmto štýlom hry môžu hrať v Kolonici alebo Mexiku. Odkazujem im, nech nerobia zo seba majstrov sveta a vyhrážajú sa odchodom s klubu, ale nech poctivo trénujú, aby mohli vyvrátiť slová, ktoré som napísal na začiatku svojho príspevku. Ďalej odkazujem trénerom žiakov a dorastencov, aby pokračovali v nástupenom trende a aby pozdvihli úroveň mládežníckeho futbalu v Stakčíne, ktorý si to zaslúži.

Tely    17 január 2010 15:30
Ďakujem vám za odpoveď.

Ján Kerekanič    15 január 2010 15:34
V sezóne 2008/2009 bola situácia v mužstve dorastu kritická. Hoci dorastenci neskončili na postupovom mieste, administratívne a na základe dohody medzi VsFZ a OFK Agrifop boli zaradený do IV. ligy. Mužstvo nebolo na tuto súťaž pripravené. Prehrávalo zápasy a samozrejme klesala aj morálka mužstva. Na jeden zápas sa nevycestovalo. P. Grundza v zime oznámil, že už nebude trénerom mužstva, preto sme hľadali nástupcu. Výbor si na jarnú časť dal iba jeden cieľ. Aby mužstvo dorastu dohralo IV. ligu. Potom sa zase nevycestovalo na zápas. V prípade ďalšieho nevycestovania by boli dorastenci vylúčení z IV. ligy a hrali by iba okresnú súťaž a mužstvo dospelých by po skončení ročníka spadlo do 1. triedy. Preto sa robilo všetko možné, aby tomu tak nebolo. P. Rosič spolu s p. Chimčákom tuto úlohu splnili a za to im patrí vďaka.
V doraste sa pripravujú chlapci pre mužstvo dospelých. Niektorí už aj môžu hrať za dospelých, preto v prípade núdze sa zaraďujú na niektoré zápasy do mužstva dospelých. Tak sa to robí na celom svete. Je to pocta pre dorastencov, že si ich všimli a v zápasoch sa môžu prezentovať. Tak by to malo byť aj v OFK. Verím Tely, že možno o rok aj teba zavolajú do mužstva dospelých, lebo si talentovaný. Takých je viac. Stále som presvedčený, že v mužstve dospelých majú hrať naši odchovanci. Držím Vám palce.
Už by som nechcel reagovať na problematiku futbalu v Stakčíne. Je tu na to nový výbor OFK. Samozrejme futbalu v Stakčíne fandím a budem mu aj pomáhať.

Tely    13 január 2010 17:48
Pán starosta teraz sa nevyhovarajte že Stakčinky futbal je v kríze preto aký prístup maju hrači.Mohli ste to predpokladať ked ste ako trénera dorastencov poverili Pána Rosiča.A ked sa tu možem vyjadrit nepáčila sa mi jedna vec okrem toho čo sa s futbalom stalo teraz.... k tomu sa ani nebudem vyjadrovať..... tak by som chcel povedat že ako to bolo s jednaním s nami dorastencami ked ich potrebovalo A mužstvo. Nikto neprišiel za hračom a nespýtal sa ho či chce ísť hrať za A tým , ale bolo mu povedané že musí v inom prípade mu bola skrytá registračná karta, a povedané ďalšich pár veci...Potom prečo je stakčínsky futbal v takej situácii v akej je. K tomu sa samozrejme nikto nepriznal ale mi otom vieme svoje.

Poprosil by som o odpoveď Pán starosta. . Ďakujem

nika    09 január 2010 01:25
Tak zdravim stakčin...ako som si všimla a všimli si aj iny ľudia agresivne spravanie čašnika v armalese dokonca riaditeľa...mohol by sa ukľudniť...

stakcincan    08 január 2010 11:09
...

anonym    07 január 2010 16:28
ako si mozem kupit dom v stakcine?


775
(počet príspevkov)