Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Vratislav, zajtra Alfréd  –  Utorok, 18. jún 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


johan    29 január 2010 15:38
Stale sa celi vybor ako vseci zaujimaju len o A-cko A-cko dresi A-cko toto A-cko toto ale na doraste im nezalezi ale zajimave ze ked dorastenci nechodili na zapasy a A-cku hrozilo vypadnutie ta sa zacala aspon dajak tak starat o dorast aj to len tak a terza ked je vsetko v poriadku skoncila sezona tak uz zase na dorast kaslu

futbalista    28 január 2010 21:57
Hlúúúpy stakcinsky futbal . Kazdy vidi len peniaze a svojich kamaratov . No chlapcov si nikto nevsima ze maju radi futbal a reprezentuju dedinu ... Hlupaci vo vybore ako aj niekde inde ... !

fanusik    24 január 2010 21:33
Milan Suc tajomnik FC? A kde su tie zmeny? To nemyslite vazne.

rodáčka    23 január 2010 16:44
ale v prvom rade by sa na vychove svojich ratolesti mali podielat rodicia... lebo ako ja byt ucitelom tak ani nemam chut vyvijat aktivitu ked si ziak ZDS zapali cigaretu v skole... ale zas suhlasim s tymi cudzimi aktivitami, len treba trocha aj povzdvihnut uroven skoly a riesit problem s neprisposob. ziakmi inak ako zapisom do triednej knihy ( na to mame uz specialne zariadenia).

Peter Kalanin    22 január 2010 22:52
@hi: dakujeme za pripomienku, opravene ...

hi    22 január 2010 19:55
Stakčínska škola? Škoda vyhodených peňazí ...

to kalko/talko: opravte konečne "obecné zatupiteľstvo" na zastupiteľstvo. Alebo sa mýlim?

Tina    22 január 2010 18:58
Milá rodáčka, asi ste nepozorne čítali môj príspevok, lebo nikde nespomínam výmenu učiteľa. Píšem, že v dnešnej dobe je dôležité učiť sa cudzie jazyky, a sami vieme, že najvhodnejší čas na výučbu cudzích jazykov je detstvo. Bohužiaľ, žiakom na ZDŠ je toto neumožnené. A tiež zastávam názor, že škola má mať ponuku krúžkov, kt. zaujmú žiakov, lebo na výchove detí sa nepodieľajú len rodičia, ale aj ich okolie, čo je aj škola.


775
(počet príspevkov)