Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Jana    07 február 2017 16:23
Dobry den, ak by obyvatelia Sadovej ul. bezcharakterne nevyvazali sneh zo svojich dvorov na ulicu pod zahrady obyvatelov Dlhej ul., nemali by ste ziaden problem s topiacim sa snehom... Je to to normalne, ze oni si vyvozia cely dvor snehu na ulicu-MK? A tiez je normalne, ze svoje odkvapove rury maju vyvedene priamo na ulicu? Potom sa necudujme, ze su taketo situacie.

Ján Kerekanič    06 február 2017 13:20
Dobrý deň.
TKO by mali dnes zobrať zo všetkých ulíc. V piatok sa im pokazilo auto. Kvôli snehu sa na niektorých uliciach nezbieral odpad ani 20.1.2017. Následne naši zamestnanci vyvozili sneh z ul. Záhradnej a ručne rozšírili ul. Partizánsku. Pracovníci FI FURA dostali pokyn zobrať všetky vrecia od RD.
Od piatka sme monitorovali celú obec. Problémy s topiacim sa snehom sme mali na ul. Sadovej a na ulici Lesnej, ktoré sa na spolu s občanmi podarilo vyriešiť. Monitorovali sme aj potok Trnovec. Mali sme v pohotovosti aj techniku, ale v nedeľu sa situácia vyriešila bez potreby zásahu. Futbal v Stakčíne minulý rok oslávil 80. výročie. Je to tradícia, ktorú podporujeme. Podporujeme aj stolnotenisový klub. Ak chcete pripraviť aj iné podujatia, nech sa páči. Veľmi radi Vám pomôžeme a aj prispejeme.Príďte na obecný úrad s nejakým nápadom.

Kubo    04 február 2017 13:28
Pan starosta ani v kute este neboli smetiary a hlavne ze mate novych futbalistov to neni ine športove podujatie na ktore by prišlo viac divakov a čo tak relly alebo niečo ofg road iste by tam bolo viac divakov aki na tom vašom zaujme čo da tyka futbalu.A za druhe v kutr stupa rieka kôli kryham a vy čo nič a pritom kritizujete ttaktoristov uvidime keď da vyleje kolonička a ľad pod mostom do dvorana nepovoli tam treba zabezpečiť stroj

Maroš    04 február 2017 12:58
Dobry den p. Starosta na ulici Zahradnej - zariču už skoro dva mesiace nebol vyvezeny komunalny odpad uz nemame kde sypať, koše su plne. Dakujeme za pochopenie

OFF ROAD    20 január 2017 13:31
Alica ty čo tu stále vypisuješ debility v piatok chodil s traktorom Marián a stretali sme ho za obecným úradom pred 22 hodinou a ráno o pol3 sme mu trúbili§lebo padal hustý sneh,tak išiel pluhovať a my sme jazdili na offroade zaním,ešte sme sa smiali,ako traktor zanášalo.Potom jazdil aj v sobotu s naším kamarátom Dušanom,ktorý pomáhal na svojom traktore a v nedeľu jazdili tiež dvaja,ta prečo ho niekto nevystriedal,mali by biť traja traktoristi,aby sa vystriedali po 8 hodinách šak si mohla ho zastúpiť,alebo si Alica z krajiny zázrakov,my robíme v lese s ťažkými traktormi,tak vieme o čom to je a ty nemáš ani predstavu o šoférovaní len o písaní debilít,asi robíš v teplej kancelárii a popíjaš kávičku v teple za okienkom a kde majú garaže na traktory,napchali mu do dvora a dvor ma rozbombardovaný.Marián kašlí na nich my vieme o čom to je.OFFROUDACI.

Alica    18 január 2017 17:28
Pám starosta vážim si, že ste priznali chybu, ale kladiem Vám otázku: Ako môžte zamestnávať ľudí, ktorí Vás klamú a zavádzajú a ešte im aj veriť? Zbytoční zametnanci, škoda pre našu obec. Ďakujem

Kapraľ    17 január 2017 13:11
Pánovi ENZELOVI tomu čo ma nazval chmuľom dik a napodobne a chcem povedať,že pluh dvíham na ulici záhradnej pri pánovi Bilikovy a idem do dvora Pana Juna tam sa otočím a hrnem sneh po pravom boku ulice záhradnej,chcem pripomenuť to,aby ste nezastavovali obecný traktor my nie sme povinný Vám vyťahovať sneh z dvorou.K pripomienke pani Alice,ktorá píše,že traktor pred O.U.mal pluh hore,robil som parkovisko pre ubytovaných ľudi a mám na starosti plynové topenie a po výpadkoch elektriny musím zabezpečiť teplo v budove v ktorej je aj zdravotné stredisko,tak nemôžem byť všade naraz.Veľa občanov pamätá rok 1986 asi 3až4krát toľko snehu no v tej dobe sme mali armádu a techniku.Vrelý dík Stakčínčanom,ktorý nepíšu sprostosti na stránky obce,ale pochopili vážnosť situácie a pomáhaju pri odstraňovaní kalamity.


775
(počet príspevkov)