Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Vratislav, zajtra Alfréd  –  Utorok, 18. jún 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Ján Kerekanič    08 marec 2010 07:39
V rámci realizácie projektu "Rekonštrukcia centra obce Stakčín" sa opraví časť ul. Dlhej a zo svojich zdrojov ju dokončíme. Tiež sa opravia ulice Fučíkova, Švermova, Cirkevná a časť Ševčenkovej. Konkretnejšie som to napísal v SN č. 1/2010.

jozo    05 marec 2010 20:21
Perfektný príspevok. Prepáč, ale je prázdny ako tvoja hlava. A vyspelá obec by asi nemala mať také rozbité uličky (Dlhá, atď).

Stakčinčan    18 február 2010 22:02
Vážení občania obce Stakčín, chcem Vás poprosiť, aby sme držali spolu ako občania jednej vyspelej obce a nie, aby to vyzeralo ako Kocúrkovo. Kniha návštev je vynikajúci nápad zriaďovateľa tejto stránky, nakoľko nie je každý doma počas pracovného dňa a je mimo obce Stakčín, ale ako občan obce ho zaujíma čo sa deje v jeho obci. Taktiež je to stránka, kde si môže niekto napísať čo ho trápi a podobne. Chcem uviesť, že možno nie som zástancom pána starostu, alebo by som chcel uviesť, že som jeho dobrý priateľ, ale to s tým nesúvisí, ide o uvedenú stránku, ktorú si Vážim, nakoľko občan ktorý napísal na uvedené stránky svoje stanovisko, tak venoval svoj čas pre našu obec. Na stránke môže uviesť čo ho trápi, aký ma problém, resp. reagovať na iné články. Ani si neviete predstaviť, koľko ľudí číta uvedenú stránku. Čo sa týka uvedených článkov, tak chcem uviesť, že nie každý človek je ideálny, ale je krásne, keď ho vieš pochopiť a ak treba aj mu pomôcť. Na koniec chcem uviesť, že koľko občanov našej planéty sleduje olympijské hry 2010, pričom by sme mohli povedať, že peniaze čo sa použili na olympijské hry sa mohli využiť inak, ale k tomu je jedná odpoveď, lebo to tak má byť. Držím palce chlapcom futbalistom dorastencom, mladým žiačikom ako aj .A, mužstvu, ako aj ľudom Stakčína, aby zajtrajšok bol oveľa krajší ako Vaše ohováranie na tejto stránke.

hi    17 február 2010 20:13
to Peter: Ty duševný úbožiak, aspoň si prečítaj príspevky a potom na ne odpovedaj. Síce keď čítaš tak, ako píšeš, tak ťa iba ľutovať. A neotravuj ľudí, ktorí píšu konštruktívne (pre teba preložené - k veci, priamo, a tak ďalej)

Peter    17 február 2010 12:42
z ludmi ktory maju papiere od hlavy asi tazko da porozpravat osobne

John    16 február 2010 16:59
vsetci co sa tu hadate, dajte si stretko a porozpravajte sa o tom osobne, takto sa tu mozete hadat do nekonecna, 8)

Ján Kerekanič    16 február 2010 15:58
Milý Pipo,
všetko sa nedá prepočítavať kalkulačkou. Ale všetko sa dá spochybniť. Aj futbal patrí k Stakčínu, ale nielen futbal. Futbal hrajú aj dve mládežnícke mužstva a chlapcov trápia niektoré problémy, ktoré riešia aj na stránke. Netreba sa navzájom urážať.
Okrem futbalu prispievame na rôzne turnaje, na spoločenské a kultúrne podujatia. Sme pripravení prispieť aj na nejaké iné akcie, ale treba ich navrhnúť.
Mám radosť, že sa zaujímate o rozpočet obce. Je to základný dokument obce. Návrh rozpočtu v poslednom období zverejňujeme nielen na úradnej tabuli aj na stránke obce kvôli tomu, aby ho občania mohli pripomienkovať. Treba tuto možnosť využiť a oficiálne predložiť návrh na zmeny rozpočtu. Nie anonymne, ale konkrétne. Obecné zastupiteľstvo sa Vašim návrhom bude zaoberať a zapracuje Vaše návrhy do rozpočtu.
Na komunitnú sociálnu prácu sme v roku 2008 získali nenávratný finančný príspevok z FSR. Podiel obce je 2410 ? a podiel z fondov EU a ŠR je 45 788 ?. Trvanie projektu je od 01.04.2008 do 31.03.2010. Projekt je zameraný na rómsku komunitu a zabezpečujú ho tri pracovníčky.


775
(počet príspevkov)