Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


to je jedno kto som.    25 marec 2010 12:11
Navrhujem adnministratorovi stránky premenovať knihu návštev na Fórum pre uplakaných dorastencov :) ...toto už fakt nemá obdobu, aby sopliaci, čo im ešte mlieko tečie po brade sa vyjadrovali v štýle posledného pijana v poslednej krčme (nemyslím Stakčínskej) :) ...takéto vyplačkávanie svedčí o tom, aký "profesionáli" z nich vyrastú. To aj v dospelosti budú prosíkať a vyplakávať sa? A to ich teraz zaujíma iba futbal a pivo :) Čo budú robiť neskôr, ak im nebude niečo po vôli? Bude rásť agresivita postupne ako u niektorých tunajších dorasteneckých prispievateľov? Zatiaľ iba slovná, ale čo bude, ak im "nevrátia trénera"? :)

Navrhujem zablokovať administrátorom každú IP adresu, s vulgárnosťami ako v predchádzajúcich príspevkoch. Slušnosť je podľa mňa prednejšia pred malichernosťami ako preplácaný Stakčínsky futbal...(ospravedlňujem sa všetkým 54 fanúšikom vrátane funkcionárov...) :)

Filip K.    24 marec 2010 20:00
Ako tak pozeram zasa sa tu rieši dorastenecký futbal. Teda týka sa to aj mňa . Musim reagovať na TELYHO koment . Je to absolútna pravda . Za trénera J.PEĽA sme my dorastenci mali radosť chodiť na treningy . Chodili sme vždy minimalne aspon 10 . Tréner PELO si vytvoril akesi otcovské puto alebo neviem ako to mam pomenovať . Veĺmi sme sa tešili že ho máme za trenera a tešili sme sa na ďalšiu časť sezónny kde sme sa pripravovali cez prestavku .
No ako náhle prišlo nove vedenie s ním aj problémy v KLUBE a náš trener bol okažite vyhodený . Riešiť to je asi strata času kedže ľudia vo vedeni sú taký aký sú . J.PEĽO bol náš asi najlepši tréner ktorý to s nami bral vážne .Taktiež nemožem nič povedať na trenera OBSATNIKA . NO nieje to prave orechove . S pelom sme mali viac ako futbalové vzťahy .Každy z dorastencov . Preto ak to niekto bude čítať z vedenia alebo niekto kompetentný . PROSÍM VÁS V MENE CELÉHO DORASTENECKÉHO MUŽSTVA : Vráťte trénera PEĽA na fuknciu trénera DORASTENCOV . NIc viac neziadame . Stakčinsky klub by mal myslieť dopredu , pretože hráva tu veľa hráčov ktorý maju na viac ako na 4.3.LIGU . A ak s nimi budu trěnovať odzačiatku spravny tréneri tak o 2-3 roky ak ostaneme pokope si myslím že v A mužstve možeme nahradiť komplet ceĺu 11-stku. A ako napisal TELY . Nečudujte sa potom že KLUB bude platit pokuty koli tomu , že chlapci nechodia na zápasy . PRETO ESTE RAZ VRAVIM : Vráťte PEĽA za trénera dorastencov . A myslim si že potom tu už nikto nebude písať veci ohľadom futbalu. A za dorastencov ktorí tu písali sprostosti sa ospravedlňujem ale mňa by to tiež hnevalo a myslim si že aj vás keby vam napríklad zobrali v detstve vašu obľubenú hráčku . ( je to metafora neberte to vazne) .

PS : Dúfam že mi niekto kompetenty odpíše alebo sa porozprava s nami v tréningu .

wlado    22 marec 2010 12:44
Pekný deň všetkým prajem. Občas sa mrknem na túto stránku a už ma fakt prešla trpezlivosť. Chlapci dorastenci, prosím Vás riešte si svoje problémy na inom fóre a nie na oficiálnej stránke obce. Keď si to prečíta niekto cudzí, čo si môže myslieť o Stakčíne a jej občanoch? Súhlasím z jednou pripomienkou, kým vo futbale budú stále tí istí funkcionári ktorí tam sú už od nepamäti, tak sa to nikam nepohne. Takže vydiskutujte si svoje problémy buď priamo zo starostom, alebo na tréningu.Ďakujem.

TELY    21 marec 2010 11:07
No čo sa deje ohľadom Futbalu v našej Obci tak to už je niečo. Je to zase tak ako to bolo skoro stále. Zase sa všetko tlačí do mužov a nanás ostatných sa .... ! Jediný kto to ako tak zvládal to Bol Tréner Ján Peľo. Nevravým že naš terajši Trener V.Obšatník je zlý alebo niečo v tam zmysle , ale Peľo to bol jediný trener pod ktorého vedením sa nám , no hlavne mne osobne chcelo fakt trénovať. A to že ste ho vyhodili ....
Ja osobne si myslím že sa nadtým zamyslíte keď pride prvý majstrovský zapas Dorastu a vy /výbor OFK/ uvidíte ten počet hráčov ktorí sa dostaví na zápas. Len aby ste potom neboli prekvapený.Tam sa ukáže kto je aký charakter.

A poprosil by som aby ten kto bude chcieť reagovať na moj príspevok nech Prosím napiše aj svoje ctené meno.

hi    20 marec 2010 19:33
Milý pán starosta. Som rád, že aj peniaze z mojich daní prispeli na výchovu mladého futbalového dorastu. Vidno, že peniaze z rozpočtu obce určené na futbal padajú na úrodnú pôdu. Stačí si prečítať príspevok nižšie. Krásna to úroveň vyjadrovania, presne ako na ihrisku - plno sprostých slov a nenávisti vo vetách. Na to idú peniaze??? Ešte sa tým chváliť???

dorastenec    20 marec 2010 00:49
fanusik ze typicky dorastenec ? Aspon robime nieco co nas bavi a chceme reprezentovat dedinu . No o tebe to povedat sa neda . Radsej nepis svoje nazory o futbale ked aj tak hovno sa do toho rozumies ked mamt akto povedat. Nema ta absolutne co zauimat futbal ak ho tak odsodzujes ty hlava makova . Keby si aspon vedel co sa deje v stakcinskom futbale tak nevravim ale otvaras si hubu a pritom ta je prd do toho ... Dufam ze viackrat take sprostosti zasa budes pisat ...

fanusik    19 marec 2010 19:10
typicky stakcinsky dorastenec... hlava prazdna, dusevny obzor mu siaha iba po betonovy plot ihriska, pisat nevie, atd... Originál štýl.


775
(počet príspevkov)