Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Ján, zajtra Tadeáš  –  Pondelok, 24. jún 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


karol    27 máj 2010 12:30
Bolo tu spomenuté, že na ihrisku na "parinku" sa sypé piesok. Ako to bude po ukončení styvby kanalizácie? Dá firma garažujúca v tomto mieste ihrisko minimálne do pôvodného stavu, alebo obec plánuje niečo iné na danom pozemku? Pokiaľ viem, ihrisko bolo vybudovanév akcii Z... ...preto som zvedavý, ako to dopadne.

jozo    21 máj 2010 21:37
Agrifop kašle na Stakčínčanov. Zarábajú na našich poliach, smejú sa nám, majetkárom do ksichtu, mlieko predávajú pondelok až piatok od 7,00 do 8,OO- pre tých, čo sú zamestnaní, nepasuje, pre dôchodcov ďaleko. Apropo, automat na mlieko stojí 680 tis.Sk, to je asi štvrtina ceny auta Hamroša, síce ten sa už nechce deliť s Világčanom a Koloničanom, ale asi mu nevychádza, chudákovi...

Ján Kerekanič    21 máj 2010 07:12
Agrifop predáva mlieko na dvore (smer Ubľa) preto má prehľad o dopyte. Ale mliečny automat niekde v centre obce by iste dopyt po mlieku zvýšil. Budem s vedením FI Agrifop komunikovať. Tieto informácie mám od nich.

Tina    19 máj 2010 09:47
Ďakujem za odpoveď, som rada, že ste sa mojou otázkou zaoberali, ale zaujímalo by ma ako zistíte zvýšený dopyt po mlieku v Stakčíne? Stále som toho názoru, že mliečny automat by uvítali predovšetkým starší občania, ktorí nechodia do Sniny každý deň.

Ján Kerekanič    18 máj 2010 15:38
FI Agrifop v najbližšej dobe namontuje mliečny automat v Snine. V prípade, že sa zvýši dopyt po mlieku v Stakčíne, tak sa ďalší automat namontuje v Stakčíne.
Požiadal som pracovníkov Ocú, aby zabezpečili dodržiavanie Prevádzkového poriadku VI. Sninčania budú za používanie VI platiť a budú ho využívať podľa PP pre VI. Objednajte si u p. Súča čas kedy chcete hrať na VI futbal a on zabezpečí, aby Vás nikto nevyrušoval. PP pre VI je zverejnený na tejto stránke.

Alena Kreidlová    15 máj 2010 22:59
Mám dotaz. Existují nějaké historické fotografie obce Zvala, tak od r.1940 ? Nebo na koho se obrátit ? Předem za odpověď děkuji.

Prostest    15 máj 2010 14:01
Pán Starosta. Prosím vás prečo chdia na umelé ihrisko Sninčania? ... a nás vyženú preč.. a na Parinku Sa vysipuje piesok atď. Zakážte aby sem nechodili Sninčania . :)


Prosím o Odpoveď.


775
(počet príspevkov)