Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


neikto    17 jún 2010 12:54
Pán Starosta. Bude v obci Stakčín bazén?

Karol    17 jún 2010 07:57
čo takto zmeniť anketu? Asi málokoho po roku zaujíma či navštevuje niekto "festival". Čo takto trebárs niečo aktuálnejšie? Trebárs zistiť dopyt po mlieku z mliekomatu? Problém???

Ján Kerekanič    16 jún 2010 15:19
Iba som informoval prečo je lekáreň zatvorená. Nemôžem to ovplyvniť, ale môžem tlmočiť vedúcej lekárne nespokojnosť občanov.

Občan    16 jún 2010 13:19
Pan starosta, kazdy sme obcas chory, ale nezatvorime predsa prevadzku kvoli PN, takze aj lekaren by mala byt otvorena/zastupovana pocas choroby a nie uplne zavreta, inac nevidim zmysel jej bytia v nasej obci. Nevadi vam, ze obcania zbytocne chodia do lekarne, ktora je zavreta? Ja osobne som mal tu cest navstivit viackrat zavretu lekaren :sigh

Ján Kerekanič    16 jún 2010 07:51
Ospravedlňujem sa za neskoré odpovede.
Ku kanalizácii: Ukončenie výstavby kanalizácie je plánované na september 2011. Do tohto termínu sa majú opraviť aj miestne komunikácie, ktoré boli poškodené výstavbou. To znamená, že len rozkopané miesta. Myslím si, že v budúcom volebnom období je treba počítať s celkovou opravou týchto miestnych komunikácií.
Po skončení výstavby kanalizácie sa Parinok dá do pôvodného stavu a urobí sa aj rekonštrukcia tenisového kurtu.
K vypaľovaniu suchej trávy alebo spaľovaniu sena: Snažíme sa apelovať na našich občanov, aby nespaľovali biologický odpad. Upozorňujeme ich , že porušujú zákon. Žiaľ tu pomôže iba represia. V prípade, že niekto spaľuje seno alebo nejaký iný odpad, oznámte to polícií.
K lekárni: Lekáreň je zatvorená zo zdravotných dôvodov.

anonymka    14 jún 2010 16:49
Dobrý den pán starosta chceka by som sa opytat či by sa v Stakčíne nepostavilo také kúpalisko ako maju v Zemplinskych Hámrach a zaujimalo by ma ešte že kedy bude dokončená kanalizácia a kedy budu opravovat zozbite cesty po vystavbe kanalizacie :? a kedy budú odstrnene tie kopy hliny z ihriska parinok. Prajem pekný den :)
:) :) :) :) :)

Tina    14 jún 2010 13:58
Tak otváracia doba našej lekárne by aj mňa zaujímala, myslím, že je otvorená tak 2krát do roka. Mali by ľudí kompenzovať za to, že tam zbytočne idú a strácajú čas. Dosť ma to prekvapuje, že nikto z kompetentných si to doteraz "nevšimol" a až tu sa to rieši.


775
(počet príspevkov)