Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


občan    15 apríl 2011 20:23
všetko je to pekné, ale čo tak sa postarať aj o niečo mimo sídla obecného úradu? ...boli ste niekedy p.Starosta pozrieť, v akom dezolátnom stave je visutá lávka cez Cirochu na Záriča? ...je len otázkou času, kedy niečo povolí, nenašli by sa prostriedky aspoň na nevyhnutnú opravu kvôli bezpečnosti?

Ján Kerekanič    13 apríl 2011 15:26
Asfalty by mali byť hotové do konca apríla.Rozhlas na ihrisku sa bude používať iba v nevyhnutnom prípade, ale používať sa musí, lebo OFK by dostal pokutu. V parku bude fontána, chodníky, lavičky...Nemáme spracovaný návrh, máme iba pôdorys parku. O tom čo sa môže robiť v parku rozhoduje KPÚ Prešov, lebo park je chránený.

jozo    11 apríl 2011 15:26
...prispieva sa malo, lebo to aj malo vyriesi. Pred rokom prebehla debata o pustani miestneho rozhlasu, a zvlast rozhlasu na ihrisku. Miestny rozhlas je teraz v pohode, ale funkcionari a technici, ci kto to pusta na ihrisku, cez zimu akoby ohluchli a veselo pustaju na plne pecky, len to huci. A obcania obce byvajuci pri ihrisku maju kazdu druhu nedelu o zabavu postarane. Janku, to je taky problem im vysvetlit, ze to ludi znervoznuje a rusi? Dakujem

Matej    04 apríl 2011 22:23
KEDY SA DA NOVY ASFALT NA CESTY? STIHNE SA TO DO SVIATKOV? PRECO SA DO TOHO FORA V POSLEDNEJ DOBE MALO PRISPIEVA? DAKUJEM 8)

Naďka V    04 apríl 2011 21:55
Pozdravujem svoju milovanú dedinku a samozrejme aj jej hlavu a to naj starostu, akého Stakčín kedy mal...:)))

Piťo    26 marec 2011 13:21
Ano, prosime zverejnit ako bude vyzerat park.

wlado    23 marec 2011 11:08
Dobrý den prajem, rad by som sa opytal, ci by bolo mozne zverejnit na Vasej stranke vizualizaciu parku , ako by mal vyzerat po rekonstrukcii, predpokladam ze nieco take axistuje a stromy sa nerubu len tak hore dole.Dakujem


775
(počet príspevkov)