Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


pamiatkár    13 júl 2011 11:25
ad:Ivo

...proti starostovi nemám nič, nie to nič osobné. Len som zvedavý, prečo sa peniaze nájdu na adekvátnu krytinu na budovy v majetku obce (škola, obecný dom) a na kultúrnu pamiatku sa vycapí pozinkovaný plech. Tebe to nie je podozrivé? Neulieva sa tu niečo? Možno sa mýlim, preto som chcel bližšie informácie, nič viac, nič menej...

Janko Kislik    12 júl 2011 23:38
Alice: Nepacilo sa mi to, lebo sa predaval nekvalitny alkohol predavany maloletym!Dúfam, ze o rok uz nebude

alice    11 júl 2011 23:34
Dobrý deň. Zábava po festivale bola výborná a myslím, že občania by sa tešili, keby sa organizobvala častejšie. Okolité dediny majú zábavy stále a my nič. Takáto veselica pod holým nebom by určite potešila hlavne mladých, no aj starších občanov, ktorí by sa príjemne zabavili a odreagovali od bežných starostí.

ivo    11 júl 2011 20:55
Hej, pamiatkár, prečítaj si toto(citácia z toho zákona, čo uvádzaš: Sprístupňovanie informácií na žiadosť
§ 14
Žiadosť o sprístupnenie informácií

(1) Žiadosť možno podať písomne, ústne, faxom, elektronickou poštou alebo iným technicky vykonateľným spôsobom.

(2) Zo žiadosti musí byť zrejmé, ktorej povinnej osobe je určená, meno, priezvisko, názov alebo obchodné meno žiadateľa, jeho adresa pobytu alebo sídlo, ktorých informácií sa žiadosť týka a aký spôsob sprístupnenia informácií žiadateľ navrhuje.
Neviem, čo sa vám nepáči na práci starostu. Pravdepodobne ide o cielené útoky istých ľudí...

Pamiatkár    09 júl 2011 16:13
Mohol by som p. starostu, resp. obecné zastupiteľstvo o sprístupnenie dokumentu, kde KPÚ na základe kontrolných dní "požaduje" ako krytinu "pozinkovaný plech"? Toto žiadam zverejniť na tejto stránke v súvislosti so zákonom 211/2000 Z.z. (o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o slobode informácií)).

Len tak na okraj. Aký "pamiatkár" a na základe čoho rozhodne, o tomto druhu krytiny? Ved v dobe vzniku a užívania kaštieľa ešte pozinkovaný plech ani nepoznali... :upset

Ján Kerekanič    09 júl 2011 10:52
Pozinkovaný plech na KD je podmienka pamiatkárov. Projekt rekonštrukcie KD musel odsúhlasiť KPÚ Prešov, ktorého zamestnanci chodia aj na kontrolné dní.

chtěl bych jse mjmen    08 júl 2011 18:47
Zatiaľ to vyzerá, že centrum a park bude konečne vyzerať k svetu. Nové lavičky, či zastávky sú moderné, otázka len, do kedy vydržia... Do prvej "zábavy"? Kto na to bude dozerať, asi nikto... Chodníky v obci sú tiež chvályhodná iniciatíva. Len tá rekonštrukcia kultúrneho domu je ako zo zlého sna! Na park musia dozerať pamiatkári, ale ako to je s bývalým kaštieľom? Tá pozinkovaná plechová strecha je teda terno... Škola, obecný úrad má krytinu k svetu, ale dominanta obce ako kravín! ˇUž len ostáva obložiť ju gíčovími kachličkami nejakého podnikateľa z regiónu a máme tu architektonický "skvost". To sa nad tým ešte nikto nezamyslel? Alebo ste všetci slepý?


775
(počet príspevkov)