Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


blondyn253    13 august 2011 10:38
Hlavný ťah na Ubľu je opravený, je to chvályhodné, aj ked asi ide o akciu Správy ciest, nakolko sa jedná o cestu 1.triedy. Nemáte informáciu ako to bude s ťahom na Starinu, resp. s obecnými cestami? Tie sú tiež v katastrofálnom stave. Vyhovárať sa na dokončenie kanalizácie, hoci nevidno takmer žiadnú aktivitu zo strany firmy, ktorá túto realizuje, je chabé... Mohli by sa aspoň dočasne riešiť rôzné prekopy a podobné "tankodromy" v obci. Ved napr. úsek Dobrianského ulice v mieste medzi ˇŠevčenkovou a Hlavnou sa ani nedá nazvať ulicou!

Ján Kerekanič    10 august 2011 07:18
Stavba je postavená na pozemku, ktorý nie je v majetku obce. Bola postavená v súlade so zákonom. Všetky moje predvolebné sľuby som zverejnil.

Karol    06 august 2011 11:31
to Anna: ...neviem, neviem, či nejde o splnené predvolebné sľuby :)

Anna    26 júl 2011 21:47
Pan starosta, po dlhsom case som navstivila svoju rodnu obec a musim vas pochvalit za krasnu obnovu obce, naozaj Stakcin vyzera pekne, ale co ma velmi zarazilo bola plechova buda "vykup zeleza" na zaciatku obce (smer SV, pri kolajniciach). Nikde som nevidela, ze by niekde na zaciatku obce bola takato opacha, takto vitame novych navstevnikov??? Dufam, ze tato stavba nie je legalna a bude odstranena. Myslim, ze viaceri obcania budu so mnou suhlasit.

Ján Kerekanič    14 júl 2011 07:25
Včera sa nám podarilo opraviť VIFI. Fontánu budeme prevádzkovať podľa pokynu, ktorý momentálne dokončujem.
V mesiacoch máj, september a október by mala byť v prevádzke takto: pondelok - sanitárny deň, utorok - piatok 16,00 - 18,00, sobota - nedeľa 14,00 - 19,00.
V mesiacoch jún, júl,august v pondelok sanitárny deň, utorok - piatok 16,00 - 21,00 a sobota - nedeľa 14,00 - 21,00. Tak by to mohlo fungovať. Počítam, že prevádzka fontány nás ročne bude stať cca 1000 eur.
Trápia má však iné veci: kúpanie psov vo fontáne, hádzanie kameňov a blata do fontány a máme aj prípady, keď sa vo fontáne kúpu aj detí. Okrem toho, že je to na pokutu, chcem ešte upozorniť, že voda vo fontáne sa musí chemický upravovať prípravkami na baze chlóru. Z tohto dôvodu hrozia aj zdravotné problémy.

alex    13 júl 2011 20:54
dobry den pan starosta... chcem sa opytat dve otazky... preco uz nieje wi-fi v parku a preco fontana nestrieka stale?? :) dakujem

Ján Kerekanič    13 júl 2011 16:09
Pri príprave PD projektant navrhol strešnú krytinu z poplastovaného plechu. Pri rokovaniach na KPÚ v Prešove sa to zmenilo na pozinkovaný plech, ktorý je treba ešte natrieť sivou farbou. Dňa 24.02.2011 som zvolal kontrolný deň, na ktorom som ešte ráz žiadal zástupkyňu KPÚ o zmenu strešnej krytiny (namiesto pozinkovaného plechu použiť poplastovaný plech). Zástupkyňa KPÚ poplastovaný plech neschválila a navrhla krytinu Cembrit, ktorú nedoporučil projektant, lebo je ťažká a negatívne môže vplývať na statiku. Ďalšia alternatíva bola hladký poplastovaný plech, ktorá tak isto neschválila, lebo pri manipulácií a pri ohýbaní môže poškodiť, ale už sa nedá natrieť. Preto sa KD prekrýva pozinkovaným plechom, ktorý je aj v rozpočte stavby.


775
(počet príspevkov)