Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Ján, zajtra Tadeáš  –  Pondelok, 24. jún 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Nadka Vasková    15 november 2011 18:42
Dobrý večer, rada by som pozdravila všetkých obyvateľov mojej rodnej obce...Stránku som už dlhšie nenavštívila no dnes mi nedalo...Rada by som popriala pánovi starostovi veľa síl v jeho práci, ktorej má iste stále dosť...Nech Vám dá Boh veľa síl...:)

Ján Kerekanič    11 november 2011 13:26
Beriem to ako podnet. Lenže potravinová pomoc má byť bezplatná. V našom prípade sa jedna o cca 12 ton potravín. Na to treba kamión. Ale keď nebude pomoci, budeme to riešiť aj takto. Skôr sa obávam distribúcie v obci.
Potravinová pomoc je dnes veľký problém. Lebo nebola dobre pripravená. Nebolo domyslené ako ju dopraviť občanom.
Naša obec komunikuje s organizáciou, ktorá dodáva potravinovú pomoc. Keď budeme niečo nové vedieť tak to oznámime občanom.

anka    10 november 2011 15:10
Dobry! Mala by dom jednu pripomienku k potravinovej pomoci.Nemohol by sa objednat kamion a ist po potrviny do skladu,ako to urobili viacere dediny,napr.Kalna Roztoka. Ludia sa na ten kamion poskladali cca.po1euro.Dakujem.

Ján Kerekanič    09 november 2011 09:30
Keď mate viacčlennú domácnosť možno by bolo jednoduchšie kúpiť si na OcÚ ďalšiu kuka nádobu. Stojí cca 26 Eur. ale občan platí 13 Eur. Keď sa Vám nezmestí odpad do kuka nádoby len občas, kľudne ho dajte do plastového vreca fi Fura Vám ho musí zobrať. Ak nie, oznámte to na OcÚ.

majka    04 november 2011 15:23
Dobry den. Chcela by som sa opytat,ci je pravda, ze na OU sa daju kupit vrecia na odpad a kolko stoji jedno. Smetiari vraj potom zoberu aj odpad,ktory bude v igelitovom vreci.

Ján Kerekanič    19 október 2011 15:39
V tomto volebnom období sa neuvažuje s opravou druhej časti DK. Ale v roku 2013 treba zistiť názor občanov na čo by sa malo adaptovať bývalé kino. Exteriér sa bude opravovať až keď bude vyriešený interiér. Ďakujem za podnet. Skúsim pripraviť nejakú anketu na rok 2013.
Potravinovú pomoc sprevádzajú určité problémy. Neviem kedy sa bude rozdávať v našej obci. Najnovší prísľub je na november, ale nemusí to byť pravda. Presný termín oznámime cez miestny rozhlas.

roman    19 október 2011 13:04
Chcel by som sa opýtať kedy sa bude v Stakčíne rozdávať potravinová pomoc. Ďakujem!


775
(počet príspevkov)