Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Zamestnanci-kosci    12 júl 2017 12:18
Vážený pán Didirka,v Slovenskej republike je pracovná doba od 6.00-22.00 v tomto čase sa môžu vykonávať všetky práce či to je kosenie,pílenie a ostatné práce.Nočný kľud je od 22.00-6.00.Prečo nenapíšete,ako ste asi pred dvoma rokmi okolo pol 7 ráno po nás hádzali kvetináče,lebo ste prišli s poľovačky a my sme v tom čase kosili park a popri plote Vašej bytovky a ste kričali že chcete spať.Na to,že ste policajtom ľutujeme,že sme na Vás nezavolali štátnu políciu za výtržnosť a úmyselné ohrozovanie.Nevieme ako by ste dopadli,keby ste rozbili hlavu niekomu z nás.

Ján Kerekanič    11 júl 2017 13:58
Prosím Vás, vážení stakčínčania, napíšte nám či chcete, aby sme park kosili alebo ho nechajme zarasť trávou. Tento víkend sme mali v Stakčíne veľa cudzích ľudí. Všetkých zaujala naša obec a zvlášť park.

Miroslav DIDIRKA    11 júl 2017 10:04
My rusnáci máme jednú dobru vlastnosť. Sme čitateľní. Sťažujúci sa alebo domáhajúci nápravy alebo pomoci už vopred vie, že nepochodí. A vyššia inštancia presne podľa očakávania - nepomôže.
Bez ohľadu na to čo je povolene, každý kto naštartuje krovinorez alebo niečo podobné o šiestej ráno v obytnej zóne je necitlivé trdlo.
Byť ubytovaný na obecnej ubytovni tak chcem vrátiť peniaze. Šesť kosení parku, zakaždým celý týždeň rovná sa mesiac kosenia. A to nie je normálne.
Tajná rada. Ani neviem či to môžem zverejniť.... Tráva bude sucha už o jedenástej! Pochopil som že nemá zmysel Vás o niečo žiadať. Teda ani nechcem odpoveď. Očakávam že ma niekto z miestnych aspoň podpori a dá mi za pravdu.
Musel som zareagovať inač by to vyzeralo že s tou dojemnou starostlivosťou o park súhlasím...

Ján Kerekanič    04 júl 2017 13:21
Dobrý deň.
Park kosíme 6x do roka. Kosíme ho v čase 6,00 - 14,00 cez pracovné dní. Kosačky máme dve, ale ak je mokrá tráva, kosiť sa s ními nedá.

MIRO DIDIRKA    29 jún 2017 08:31
Kúpte prosím malú traktorovú kosačku a začnite kosiť park v rozumnej miere, výške a rozumnom čase. Skončilo by takto terorizovanie ľudí žijúcich v okolí parku krovinorezmi. Aj práve teraz usilovne bojujú s asi 5cm trávou. Ani ma to neprekvapuje. Už som tu videl kosenie hliny aj zmrznutého lístia. Tráva došla... Chorobný strach z vysokej trávy a stromov sa nazýva Fytofóbia. A teraz vážne. Je to škodlivá činnosť pre ľudí, stromy, rastliny, živočíchy aj samotnú zem... Bohužiaľ musím konštatovať že ak by sme tu mali namiesto parku asfaltové parkovisko ako pred Vihorlatom v Snine, bol by tu väčší kľud... Nesnažte sa to dostať do roviny že až tak úplne pravdu nemám lebo... Kúpte kosačku a obmedzte všetky nezmyselné parkové aktivity na minimum. Park je miesto na oddych, oáza pokoja a nie pracovný tábor.

Ján Kerekanič    09 máj 2017 07:45
Dobrý deň.
Váš príspevok nepotrebuje komentár. Skúste zistiť kto je hlavný organizátor tejto akcie. Už som niekoľkokrát vyhlásil, že ak máte nejaké nápady príďte na úrad. Veľmi radi Vám pomôžeme.

Kubo    06 máj 2017 15:18
Dobry deň pan starosta boli zme sa pozrieť do Belej na akciu "mačanka" neda sa to porovnavať z akciami ktore sa tu robia.Keď porovname vaše akcie v Stakčine tak sa to neda porovnavať.Uvidite tie socialne zariadenia a infraštrukturu organizaciu a koľko ľudi na taku ajciu chodi a vy hovorite že ľudia nemaju zaujem o auta ale 85?ľudi v Stakčine ma radšej auta ako ten skorumpovany futbal na ktory chodia iba dediovia a nortoni ktory chcu vypiť .


775
(počet príspevkov)