Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Iľja, zajtra Daniel  –  Sobota, 20. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Ján Kerekanič    13 apríl 2012 19:00
Časť hliny sa priviezla ešte pred rokom 2006. My sme iba v roku 2008 doplnili nepodstatnú časť. Ale iba tým komu to neprekážalo. Pamätám sa, že jedna páni si nepriala, aby sme zasypali krajnicu za jej záhradou. Tak som tam posla pracovníkov obce, ktorí hlinu odviezli. Pýtam sa kde ste boli šesť rokov resp. štyri roky? Príďte na OcÚ a povedzte, na ktorých miestach si neprajete mať hlinu a my ju z krajnice odvezieme.

Obyvatelia Dlhej uli    13 apríl 2012 13:51
Dobrý deň, chcem sa opýtať: Nás, obyvateľov Dlhej ulice sa niekto pýtal, či súhlasime, aby sme mali hlinu za svojimi záhradami-plotmi? Nikto nebral na vedomie, že hlina spôsobí poškodenie naších plotov (korózia, hnitie)? Nechápem, že keď tak veľmi chceli obyvatelia Sadovej ulice skrášliť si svoju ulicu, prečo to nespravili pred svojimi dvormi, resp. plotmi.

Ján Kerekanič    12 apríl 2012 13:18
Dnes som prešiel všetky MK. Posýpového materiálu je na komunikáciach veľmi málo, lebo v zime sa posýpalo iba raz. Na žiadosť občanov zo Sadovej ulice sme navozili hlinu na krajnicu s tým, že o výsadbu a údržbu sa postarajú títo občania.

Jana    11 apríl 2012 15:57
Myslím si, že každý si upratuje sám pred svojím domom. Neviem si predstaviť, že by teraz niekto išiel čistiť obrubníky na Sadovej ul., ostatné ulice by kto a kedy vyčistil?! Však to by ich mohli čistiť do ďalšieho zimného posypového obdobia!

sibian    10 apríl 2012 09:54
Dobrýdeň!
Pri prechádzke obcou ma zarazili znečistené obecné komunikácie od posypového materiálu - kamienky a zanesené, zarastené okraje ciest pri obrubníkoch /ul.Sadová/.Kto má to vyčistiť občania alebo AČ. Ďakujem

Peto    31 marec 2012 01:07
Jana suhlasim

Ján Kerekanič    30 marec 2012 07:00
Každoročne naša obec investuje nemalé finančné prostriedky do vývozu veľkorozmerných kontajnerov, ktoré na jar a na jeseň rozmiestňujeme po obci. Každoročne investujeme aj do likvidácií čiernych skládok. Každoročne týchto skládok je viac. Pri tom sa TKO vyváža 2X mesačne a odpad separujeme.
Je to ako boj s veternými mlynmi. Pripravujeme veľké čistenie po veľkonočných sviatkoch.
Občania, ktorí vykonávajú AČ zbierajú odpad po celej obci


775
(počet príspevkov)