Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Dano    26 november 2012 17:38
To by zaujímalo aj mna pán starosta. Taktiež čo ešte okrem starého strediska je na predaj

Dana    26 november 2012 16:07
Dobrý den,chcem sa opytať na momentálnu realnu cenu starého zdravotného strediska v Stakčíne.Dakujem za odpoved.

JUROHOL    28 október 2012 13:06
Ďakujem Vám za vašu odpoveď!...a hlavne za to ,že ste nielen mne ale aj ostatným vysvetlil postoj obce k tejto predmetnej sťažnosti-samozrejme správny-nestranný.Pýtal som s hlavne preto ,lebo tá strohosť a direktívnosť-"Uznesenia č.168/2012"-publikovaná v Obecných novinách -bola myslím si nešťastná a ozaj vyvolávala pochybnosti o nestrannosti zastupiteľstvá. A na záver tiež zdieľam Vaše presvedčenie,že tento problém bude -k spokojnosti všetkých- vyriešený a čo najskôr aj "zabudnutý"!

Ján Kerekanič    26 október 2012 13:27
OZ vo svojom uznesení nikomu nič nezakázalo ani nič nenariadilo. Iba požiadalo a p. Tkačuka, aby nehobľoval a nebrúsil dosky na dvore dovtedy dokedy nevytvorí také podmienky, ktoré by zabránilo obťažovať prachom a hlukom suseda p. Fedurca. Tiež ho upozornilo na dodržiavanie ustanovení Občianskeho zákonníka. Taktiež informovalo p. Fedurca, že sa svojich práv môže domáhať na príslušnom súde, ktorý má právo niečo zakázať alebo nariadiť. Tento problém riešil aj OcÚ a aj RÚVZ v Humennom. Súd môže nariadiť občanovi, aby zapol stroje a zabezpečiť meranie hlučnosti a prašnosť. Podnikateľom to môže nariadiť a zároveň to urobiť RÚVZ.
Každý máme nejaké práva. Má ich p. Tkačuk, ale má ich aj rodina Fedurcová. Som presvedčený, že rodine Fedurcových nebude prekážať keď si p. Tkačuk urobí dielňu, v ktorej sa zatvorí a bude si pre seba vyrábať stolárske výrobky.

JUROHOL    25 október 2012 00:15
Vážený pán starosta! Mám na Vás a zastupiteľstvo jednú jedinú otázku!....Máte "v rukách" relevantný protokol o meraniach hluku ,prachu,atď. z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva alebo inej certifikovanej organizácie??? Čo Vám predložil sťažovateľ na p.Tkačuka???..ALEBO SI UŽ BUDE SŤAŽOVAŤ -KTO CHCE !!! A NAČO CHCE??? A Obecné zastupiteľstvo si bude prijímať "Uznesenia" a strašiť obyvateľov obce????....PARAGRAFMI!!! Mimochodom Občiansky zákonník -ma aj iné -paragrafy-čo chránia občanov aj pred "útokmi a šikonovaniu"....a to by ste Vy -ako autorita obce- mali tiež objektívne posudzovať!....a nedopustiť -anarchiu,čo sa ako vidím začína vo veľkom rozmáhať a Obecné zastupiteľstvo -to svojimi rozhodnutiami PODPORUJE!!!!....je to zlé!...takéto precedentné Uznesenia!!! /bez merania---bez prieskumu???..."ako-že ZDROJ!"-má aj iných susedov!!!--pýtal sa niekto aj na ich názor???/....je to ozaj ZLÉ-ak chýba objektívnosť-spolupatričnosť a hlavne susedská tolerancia a ľudskosť....a OBEC NEZASIAHNE....

Dusan K.    27 september 2012 21:07
Skoda skoda chystal som sa

Ján Kerekanič    27 september 2012 07:25
Cvičenie sa začalo o 10,30 hod. Zasahovali dva vrtuľníky a mnoho inej hasičskej techniky. Najprv z vrtuľníka boli v nepristúpnom teréne vysadení hasiči a potom vrtuľníky nalietavali a z vakov vylievali vodu na oheň.
Mrzí ma, že som neuviedol čas. Bolo tam veľa pozorovateľov.


775
(počet príspevkov)