Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Ján, zajtra Tadeáš  –  Pondelok, 24. jún 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


jh    27 september 2017 10:26
06901
Vedel by niekto vysvetliť-prečo DHZ Stakčín nenasadilo svoje družstvo v žiadnej z "Hasičských líg"???... je to naozaj na zamyslenie-či tých cca 10000? investovaných -tohoto roka do DHZ /hlavne oprava "zbrojnice"/-má vôbec zmysel???... :(

Ján Kerekanič    02 august 2017 15:11
Dobrý deň.
Oficiálne listom upozorníme majiteľa pozemku, na ktorom sa spaľuje odpad na ustanovenia VZN č. 4/2016 o odpadoch. Keď sa to bude opakovať, budeme postupovať podľa tohto VZN.

enzel    28 júl 2017 13:42
Dobry deň pan Starosta možte niečo urobiť s idiotom Slavkom Koribaničom stale pali pneumatiky aj plasty neda sa v okoli dychať ved to neni normalne aby si niekto v strede dediny spravil skladku a ustavične na nej palil nebezbečny odpad plasty a pneu !!!! No je toto podľa Vas normalne? Treba to už začať riesiť !!!

Peter    19 júl 2017 11:26
lambada ozaj

Ján Kerekanič    17 júl 2017 13:17
Časť parku, ktorá susedí s Vašou bytovkou, budeme kosiť až po 10,00 hod.

MIRO DIDIRKA    17 júl 2017 09:19
Aha, kosci pre múdri....
To ktorý mi takú odpoveď zosmolil?

No čo Vám poradím?
Používajte ochranné prostriedky.
Držte sa od okien bytovky v bezpečnej vzdialenosti. Je už stará. Padajú z nej slabšie upevnené predmety. Len kvetináčov čo nám popadalo!
Nemáme z toho radosť...

Takže čo som si pomohol? Nič... Beží tu dlho do noci krčma. Pár stoviek aut k lekárovi, na OU, svadby, desiatky kultúrnych akcii... Každý deň nastupujú aj končia pracovníci na VPP.
Bežne sa tu chystá drevo známe ako ošetrovanie stromov. Kapitola sama o sebe.
Trvám na svojom. Ak niekto naštartuje o šiestej ráno krovinorez, pílu alebo niečo podobné je necitlivé trdlo! Je pri tom úplne jedno že je to dovolené. Ja tu nežijem sám. Akurát som sa odvážil ozvať.
Šesť krát kosiť to kde ste nabrali?! Do hliny, do nuly, do zmrznutého lístia len aby ste mali dajakú robotu?! To kto toto bláznovstvo platí?

Čo povedať. Starostu ste si ubránili. Nevedel ako ďalej, tak ma podhodil vám napospas.
Isto je teraz na vás pyšný.

Tak teda Tráve Zmar!
Či aký mate pozdrav...

MIRO DIDIRKA    17 júl 2017 08:11
Pán Starosta!? Očakával som od Vás pochopenie a pomoc. Ste človek ktorý môže rozumne rozhodnúť. Vy na mňa poštvete bojovníkov s vysokou trávou... A nevyhrážajte sa mi políciou! Kto na iného volá políciu je divný... Prípadne ma pozretých príliš veľa dielov Súdnej siene.... Nezabúdajte že som Vás tiež mal na lopate a na žiadnu políciu som ani nepomyslel. Občas sa treba povzniesť... Sme len rusnaci a to nás ospravedlňuje. Pokojne koste o šiestej ráno. Až raz nebudem robiť kde robím, prídem Vám pokosiť priekopu pod oknami. šesť krát za za pol roka. Vždy o šiestej ráno. A je mi jedno že tráva bude mať len šesť milimetrov... Potom pochopíte o čom som to tu písal...


775
(počet príspevkov)