Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


rudy    17 apríl 2013 11:15
tiez mam nejake fotky skladok ktore by som chcel aby boli zverejnene

mizik    17 apríl 2013 11:10
Niekedy sa ludia nepochopia, nechapu co clovek chcel napisat a taka jedna fotka by hovorila za vsetko

Ján Kerekanič    17 apríl 2013 07:27
Dobrý deň. Keďže sa jedna o oficiálnu stránku obce Stakčín a obec zodpovedá za jej obsah, potom si neviem predstaviť, aby niekto bez vedomia obce dával na stránku nejaké materiály. Aj naši zamestnanci vytrieďujú fotografie, o ktorých predpokladáme, že by mohli niekoho uraziť. Dokonca sme museli aj niekoľko zverejnených fotografií odstrániť.
Ak mate nejaké zaujímavé fotografie a chcete, aby boli zverejnené, potom ich doručte na obecný úrad.

Mizik    15 apríl 2013 16:16
Pan starosta, bolo by dobre, keby administrator tajto stranky umoznil aby ludia mohli pridavat fotky na tuto stranku.

Milan Serdula    27 marec 2013 19:59
V nedeľu cez obed niečo zabilo 6 sliepok Bavlovičovej Anne a asi 2 sliepky Roškovej Márii na Duchnovičovej ulici a v pondelok poobede nám na Ševčenkovej 4 sliepky. Naše záhrady susedia. Neviem či to bola líška, lebo nikto nič nevidel a tie sliepky boli mŕtve,ale takmer celé.
Z našich štyroch bola bez hlavy iba jedna, ale možno preto, že boli bez dozoru asi iba 10 minút, "lovec" bol asi vyrušený. 3 z nich ešte máme, ak by ich chcel niekto vidieť.
Už predtým bola líška viackrát videná na Ševčenkovej ulici od "parinku" smerom hore.

Lenka    27 marec 2013 15:48
Dobrý deň, líška pravdepodobne prichádza zo sadu, chodieva po uličkách, cez ihrisko, po parku, dokonca sedáva aj na chodníkoch. Ďalšiu líšku vídať na ulici Duchnovičovej hore, ako ulica bočí, myslím, že aj niekde tam je jej brloh v neobývanom dome.

Ján Kerekanič    27 marec 2013 13:11
Dnes sa na Obvodnom lesnom úrade v Snine uskutočnilo stretnutie, na ktorom sa riešila žiadosť našej obce o obmedzenie stavu líšky na nepoľovných plochách na území obce Stakčín. Stretnutia sa zúčastnili okrem pracovníkov lesného úradu a obce Stakčín aj zástupcovia veterinárnej správy, PZ Orol Stakčín, Obvodného úradu ŽP a poľovníckej komory. Závery sú takéto: PZ z okolia Stakčína by mali vo väčšej miere loviť líšky, v okrese Humenné nebol zaznamenaný výskyt besnoty a s líškami sa musí obec vysporiadať sama, lebo lov líšky v intraviláne obce nie je možný. Dnes som sa dohodol s firmou, ktorá sa zaoberá odchytom psov, aby nám pomohla vykonať aj odchyt líšky. Potrebujeme vedieť kde sa najviac líšky vyskytujú, lebo tam by sa mohli nastražiť pasce. Prosím Vás, dajte nám vedieť kde by bolo najvhodnejšie nastražiť pasce.


775
(počet príspevkov)