Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Tomas    30 marec 2014 00:09
Je mi vas viac ako 600 stakcinskYch ficovolicov luto, dufam ze nemate znechuteny tyzden

Ján Kerekanič    27 marec 2014 08:01
Zberné nádoby na separovaný zber sme už mali rozmiestnené po obci. Po určitom čase sme zistili, že nám klesá množstvo vytriedeného odpadu, lebo niektorí naši spoluobčania pomiešali odpad alebo vysypali do už vytriedeného odpadu komunálny odpad. Preto sa veľa kontajnerov muselo vyviezť na skládku TKO. Tiež nám niekto ukradol tri zberné nádoby. Preto sme opätovne prešli na triedenie odpadu do vriec.
Veľkorozmerné kontajnery budú po obci rozmiestnené od 7.4.2014. Celkové sme objednali 9 kontajnerov.

maria    26 marec 2014 18:06
Co z toho,ze mi date nove vrecia,ked aj tie sa pri plneni hned rozrezu a ku kosu nie je v com sklo vyniest.A co tie velke kontajnery.Kedy budu?

Ján Kerekanič    26 marec 2014 12:58
Príďte na obecný úrad dáme Vám náhradné vrecia. Minulý rok sme objednali vrecia od dodávateľa zo Stakčína. V prípade, že bude viac reklamácií budeme to riešiť.
Samozrejme, že treba mobilizovať občanov, aby išli voliť, ale nie takto.

maria    26 marec 2014 11:49
Dobry den.V aprili maju zbierat sklo,ibaze neviem do coho ho mam dat,kedze vrecia urcenena sklo sa este len pri plneni trhaju.Minule som dala do velkej plastovej nadoby,ale kedze som nebola doma,tak mi zobrali aj tu nadobu.A este by som sa chcela opytat,kedy budu v obci pristavene velke kontajnery.

t    25 marec 2014 17:54
Stakcin mal slabu volebnu ucast, tak preco by som tu nemohol pridat ze treba ist volit?

Ján Kerekanič    25 marec 2014 08:03
Dobrý deň.
Stránka obce Stakčín funguje už viac ako sedem rokov. Jej úlohou je informovať o dianí v našej obci a zároveň aj komunikovať cez Knihu návštev s občanmi Za sedem rokov som sa snažil vždy slušne odpovedať aj na nepríjemné otázky. Za sedem rokov nikto nezneužil tuto stránku na vulgarizmy a na politickú kampaň. Až do včera. Vážená páni Timea a vážený pán Tomaš ak mate nutkanie robiť kampaň ktorémukoľvek kandidátovi na prezidenta nevyužívajte na to stránku obce.


775
(počet príspevkov)