Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Ján, zajtra Tadeáš  –  Pondelok, 24. jún 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Ján Kerekanič    24 november 2014 08:18
Dobrý deň.
Mate pravdu. Budeme musieť na ulici Záhradnej opraviť aspoň poškodené miesta.

juraj    20 november 2014 21:19
Na tej Zahradnej ulici aspoň to čo sa poškodilo kanalizáciov trebalo by tie pasy znova preasfaltovať, pretože sa to prepadlo a poprehybalo aspoň toľko keby ste spravili pomohlo by nam to, lebo to je otras ta cesta aj hore kopcom hneď od mosta z hlavnej cesty šak je to tam už sama jama. Keďze sa jedna o slepu ulicu od mosta je to jedina pristupova cesta. Ďakujeme.

Ján Kerekanič    14 november 2014 08:06
Dobrý deň.
Momentálne pripravujeme návrh rozpočtu na budúci rok. Uvažujeme aj s opravou jednej MK, ale ktorá to bude zatiaľ nevieme. Musíme dať urobiť projekt a rozpočet, potom sa uvidí, ktorú ulicu oprávnime. Keď som správne odhadol príjmy a výdaje na budúci rok, na opravu MK by mohlo ísť cca 35 000 ?.

Juraj    13 november 2014 10:53
Pan starosta mozte opravit cestu po kanalizacii na Zahradnej ulici / zariču/ lebo ked clovek tamaď denne prejde 10x autom tak si to odnesu stale čapy a tlmiče pokial sa ta cesta rozbila tak trebalo by ju dat doporiadku skuste sa po nej prejst svojim sukromnym autom a mozno pochopite ze je to potrebne opraviť aspon zaplatať tie prepadliska. Dakujem

Ján Kerekanič    10 november 2014 12:59
Dobrý deň.
Posilňovňa v ZŠ je vybavená, ale potrebujeme niekoho kto by zabezpečil poriadok v budove. Z tohto dôvodu Vás prosím, aby ste sa zastavili na obecnom úrade a dohodneme sa.
K vojnovému cintorínu: starostlivosť o vojnové cintoríny je zabezpečená v medzinárodných zmluvách a v zákone NR SR č. 130/2005 o vojnových hroboch. Hlavnou ideou tejto legislatívy je pamätať na hrôzy a utrpenie, ktoré prináša vojna a vzdať úctu obetiam vojny. To znamená, že vojnové cintoríny sa musia udržiavať a zveľaďovať. Vojnové cintoríny, ktoré sú v katastri obce Stakčín sú toho príkladom. Máme ich desať a o každý je postarané. Len tak mimochodom od začiatku 1. sv. vojny je už 100 rokov a na náš vojnový cintorín navštevujú občania okolitých štátov a hľadajú hroby svojich príbuzných. Rozširovať cintorín sa musí iným smerom.

ccc    09 november 2014 13:04
Dobrý deň nejaké kupalisko v Stakčíne nemá niekto vo svojom volebnom programe ?

Ziadna odpoved    08 november 2014 09:00
Dakujem panom poslancom a starostovi ze ani po tyzdni nevedia odpovedat na otazky obcanov.


775
(počet príspevkov)