Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Želmíra, zajtra Ela  –  Štvrtok, 23. máj 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Ján Kerekanič    28 júl 2015 08:06
Dobrý deň.
Keďže obec nemá vlastnú garáž, osobné auto je zaparkované u p. Hudáka. Predtým parkovalo u p. Mandzáka.

xyxy    27 júl 2015 16:57
dakujem za reagovanie pan starosta nic v zlom starosta obce do roboti bude chodit na svojom a pan velkomozni na obecnom to co ma bit ak chce setrit nech zacne od seba p J.H klobuk dole pred Jarom Mandzakom ked bol v jeho postaveni a stim bude suhlasit cela obec alebo vetsina ludi tejto obce verim ze to tak dalej nebude dakujem.

Ján Kerekanič    27 júl 2015 07:40
Rozpočet obce a záverečný účet obce je zverejnený na tejto stránke v sekcií "Úradné správy"
Na obecnom úrade (odpočívadlo na prvom poschodí) je k dispozícií umývadlo s pitnou vodou.

xyxy    26 júl 2015 21:10
pan starosta,pitam sa je to pekne ked pan hudak povie zamestnancovi obce ze sa ma ist napit vodi zo zachoda a pritom boli velke horucavy hodnota vody 30centov a viete kolko ma hodnotu clovek? ak chce setrit nech zacne od seba pan juraj hudak.nech za kazdov somarinov nesada zavolant obecneho auta pre svoje ucely a svoje vibavovacky

xyxy    26 júl 2015 20:27
dobry den gde bi sa ludia nasej obce dozvedeli kolko ma obec peniaze na ucte a ako snimi je zaobchadzane kde peniaze isli za ten rok alebo polrok napriklad vieme? lebo to je na stranke ale kolko obec ma?! alebo kolko prislo zo statu a naco anaco maju bit pouziteee???!!!

Ján Kerekanič    13 júl 2015 08:22
Dobrý deň.
Ozvučenie nás mrzí. Poučíme sa pri príprave budúceho festivalu.
Nemám takéto informácie ohľadom optickej siete. Projekt realizácie optickej siete bol isto posudzovaný štátnymi orgánmi.

Daniela Kapralova    12 júl 2015 17:59
Pekny den prajem.
Docitala som sa v Stakcinskych novinach, ze sa schvalila realizacia umiestnenia optickej siete v obci Stakcin a realizacia verejnej digitalnej telekomunikacnej siete. Co ma znepokojilo je, ze nie je napisana a upresnena lokalita miesta schvalenia. Vseobecne sa vie, ze elektromagneticke ziarenie je meratelne a jeho zvysene hodnoty /nepretrzite posobenie v blizkosti obytnych domov/ moze mat neblahy dopad na zdravie ludi.
Preto ziadam o blizsie informacie.
Dakujem.
Daniela Kapralova


775
(počet príspevkov)