Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Ján, zajtra Tadeáš  –  Pondelok, 24. jún 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


deo    21 december 2015 13:01
odjakziva bolo aj je a to plati ze cim viac navstevnikov a turistov v obciach viac penazi pre obec a podnikatelov a preco bi tu mal zostat turista na co bi sa tu mal ubitovat ket tu nic neje a tak ide dalej obecne kupalisko+obecna ubitovna=eura pre obec

Ján Kerekanič    17 december 2015 15:50
Dobrý deň.
Nemáme finančné prostriedky, aby sme mohli opraviť 25 km cesty zo Stakčína do Ruského. Pri eurofondoch je treba mať vyriešené vlastnícke vzťahy. Ešte raz zdôrazňujem, že cesta nie je majetkom obce.
Ohľadom kúpaliska si myslím, že každá dedina nemusí mať kúpalisko. Kolonica je od nás vzdialena cca 5 km a Snina tak isto

deo    15 december 2015 13:39
pan starosta vravite ze 5 km je kupalisko ale vcom je napriklad lepsia kolonica ako stakcin preco??? vsak sme spadova obec vsetky obce okolo nas musia prejst ces stakcin aby sa dostali napriklad do roboti,na nakupi,seliake visetrenia,do skol atd,atd je doleziti aj park ale netreba stim parkom prehanat a do fudbalu davate velke peniaze co ma stoho obcan tejto obce stakcin pocuvam ludi ako hovoria a co hovoria apreto vam pisem ale vi us sa mozete len nad tim zasmiat lebo us vam nic nehrozi us koncite aco sa budete stim zatazovat ale dajte aspon niejaky projekt a mozno sa ujme toho po vas ini starosta ak to bude vipracovane a dochodok si budete uzivat s nohamy v stakcinskom bazene

xyyy    10 december 2015 18:45
http://humenne.korzar.sme.sk/c/8099624/vlada-slubila-opravu- cesty-nad-starinou-este-sa-nezacala.html
Toto si prečítajte

Daniela    08 december 2015 09:36
Dobrý deň ale tu sa jedna o cyklotrasu a nie pozemnú komunikáciu. A ako si predstavujete rozvoj cestovného ruchu v Stakčíne ?

Ján Kerekanič    08 december 2015 07:58
Dobrý deň.
Cesta Jalová - Ruské nie je majetkom obce Stakčín. Robíme všetko preto, aby sme mali v poriadku miestne komunikácie v obci.
Svetlo na VI sme vypli preto, lebo nejaký dobrák rozbil skrinku s vypínačmi a stálo sa aj to, že svetla na ihrisku svietili celý deň.

Daniela    24 november 2015 16:23
Dobrý večer pán starosta,

Čo si myslíte o cestovnom ruchu v Stakčíne, keď cyklotrasa v narodnom parku poloniny je ako tankodrom. Chcela by som vedieť kto prejde bicyklom zo Stakčína na Ruske Sedlo keď z Poľskej strany je pekná asfaltová cesta. Nemáte s tým v pláne niečo urobiť ?


775
(počet príspevkov)