Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Ján Kerekanič    30 marec 2016 08:03
Dobrý deň.
Ihrisko bude podobné ako je v Ubli.

Bobrik    21 marec 2016 20:26
Planuje sa vystavba vonkajsej posilnovne ako maju v Ubli?

Ján Kerekanič    17 marec 2016 09:08
Hláste to na obecný úrad alebo priamo mne. Poprosil by som, aby to hlásenie bolo konkrétne. To znamená, že p. XY spaľuje odpad. Lebo bez svedkov a dôkazov sme bezmocní.

eko    12 marec 2016 12:27
Pán starosta, ako sa mieni obec vysporiadať s pálením odpadu - nemyslím záhradného, hoci aj to je zakázané, ale s pálením fólie, polystyrénu, pneumatík a rôzneho svinstva na konci záhrad, popri plotoch. Stačí sa prejsť po dedine v sobotu po okrajových častiach.
Napríklad dnes - v sobotu 12.3. napoludnie- po ulici Sadovej to "rozvoniavalo" ako v chemickej továrni. Prípadne komu hlásiť, keď ľudia zamorujú rakovinotvorným svinstvom náš vzduch.
Ďakujem za skorú odpoveď.

xyxy    07 marec 2016 12:29
pan starosta z 11 februara som zle pochopil co ste napisali lebo ste tam spominali restauraciu a ze zamestnavate ludi podla moznosti nejakeho projektu zle som to pochopil lebo odpovedate na viac otazok v jednom clanku osspravdlnujem sa

Ján Kerekanič    26 február 2016 07:52
Dobrý deň.
Ešte raz za sebou prečítajte svoj príspevok a ospravedlníte sa. Ak to neurobíte, potom dajte trestné oznámenie, že som sa nabalil pri predaji Staničnej reštaurácie. Ak viete, že som spáchal trestný čin, tak ste povinný to oznámiť orgánom činným v trestnom konaní. Ak tak neurobíte, potom porozmýšľam či to neurobím sám, aby som Vám umožnil dokázať svoje tvrdenie. Chcem Vás upozorniť, že za svoje vyjadrenia nesiete zodpovednosť.

xyxy    24 február 2016 15:24
dobri pan starosta vi chcete povedat ze z odpredaja nehnutelnosti vi viplacate VPP ludi alebo ako ste to misleli ze podla moznosti zamestnavate ludi??vsak ste spravili velku ale prevelku chibu ze ste predali bivalu restiku pri stanici viete si pretstavit aka bi tam mohla bit niejaka samoobsluha do prenajmu a to je len jedna z mnoho dalsich moznosti, co mi stoho vlastne mame ze vi si naplnite vrecka bi to posluzilo obci a ludom, alebo stakcin je len od mosta jednoti ,a po koribanica orechi,:robite zle obcanom ket ste us predali restavraciu tak tie peniaze pouzite do bivaleho strediska ked vppeckari spravili obecni urad tak spravia aj stredisko na obecne uceli napriklad pre seniorov o ktorich sa us nema kto starat vitvorite niekolko pracovne miest


775
(počet príspevkov)