Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Ján Kerekanič    16 august 2016 10:21
Dobrý deň.
Škola má právnu subjektivitu. Niekoľkokrát som sa angažoval v tom, aby bol umožnený vstup širokej verejnosti do školskej posilňovne. Vždy sa to obrátilo proti mne. Dohody, ktoré boli uzatvorené sa porušovali.
Na jednej strane sa sťažujete, že mládež nemá možnosť športovať a zároveň píšete, že na ihrisku je sto detí.
Fitko pri viacúčelovom ihrisku bude mať aj prvky detského ihriska. Jednotlivé prvky sú projektované do exteriéru a mali by zniesť väčšiu zaťaž. Ak sa budú využívať na cvičenie, potom by nemal byť problém. Keď bude záujem o cvičenie v zime, naši pracovníci sneh odpracú.

Jozef    15 august 2016 18:16
Pan starosta . chcel by som sa vas opytat ako to funguje v stakcine, ked by niekto chcel zajst do posilnovne. Z osobnej skusenosti z inych dedin nikdy nebol problem zapoziciat kluce pripadne vytvorit nejaku miestnost , kde mozu deti , ludia si aj zasportovat ako chodit len behat na 1 irhisku za skolou kde je 100 ludi. No dopocul som sa ze v stakcine je to nemozne , priam heroicke dostat kluc od posilnovne , napriklad v skole kde ju urcite maju , alebo niekde inde ak je ... Preco je to tak obtiazne vytvorit mladym ludom , ako perspektivna obec moznosti nato trocha si zacvicit , kde by mali vsetci pristup , nie len velmi blizka rodina a kamarati ... Ako je to mozne ze este stale nieco take tu v stakcine neexistuje ? Naozaj budeme len dotovat alkoholikov a beznadejny futbal ? O projekte posilnovna v prirode som uz pocul , no myslite si ze v zime budem musiet ak budem chciet navstivit v "prirode"posilnovnu zobrat si so sebou aj lopatu ? Aby som sa vobec mohol k nejakym lavickam dostat ? Samozrejme ak to uz nebude 1000x rozobrane a rozkradnute .... Dakujem vam za Vasu konstruktivnu odpoved , na ktoru som velmi zvedavy

ooo    07 august 2016 23:16
ajjaj no prepáč,ale bývaš v obci keby si byval v meste kde je ešte viac hluku???Presťahujsa do lesa tam máš budeš mať ticho,ticho a len ticho, a tam sa môžeš sťažovať len vtákom.A pritom Ti budú unikať informácie,ktoré môžeš dostať rozhlasom napr..

ajjaj    05 august 2016 15:08
...a svoje oznamy začínajte a končte blbými pesničkami - na plné pecky- aby ste mi pobudilil deti.

Ján Kerekanič    05 august 2016 12:39
Dobrý deň.
Vďaka za info. Na budúci týždeň to odstránime.

ermo    04 august 2016 14:00
Pan starosta na pristupovej ceste na zarič Ul. Zahradna po kopci od hlavnej je vela nanosu štrku čo naplavila voda po burke nedalo by sa to nejako odpratať ? Dakujeme!

Ján Kerekanič    20 júl 2016 13:16
Dobrý deň.
Oslavy vyvrcholia 7.-9. júla 2017.


775
(počet príspevkov)