Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Ján, zajtra Tadeáš  –  Pondelok, 24. jún 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Marianna ML    14 december 2007 10:59
Pre ANONYM A DONA: nestazujte sa na deti z DD, lebo ak vy dvaja alebo dve ste:
1.dospeli - tak keby dospeli mali trosku viac rozumu, tieto deti by tam nemuseli byt,
2. deti - budte radi, ze mate rodicov a domov, no moze sa to zmenit a ludia budu aj na vas ukazovat prstom a odsudzovat vas.
A myslim si, ze neporiadok robia rozmaznane deti a pubertiaci...ale predsa vina sa musi na niekoho hodit, hlavne na tych, ktori sa nemozu branit, vsak. Je to smutne, ale je to tak. Preto deti z DD -------> drzte sa a ukazte vsetkym, co vo vas je.

Marianna ML    14 december 2007 10:49
Ahojte...nooo musim len chvalit a chvalit...tak tato stranka sa vam naozaj podarila aj ked to ma este male chybicky je to super.

KAMILLO    12 december 2007 11:47
Táto stránka je ozaj super a všetci ľudia, ktorý bývajú v Stakčíne sú tiež super. Starosta je v pohode o všetko sa stará a má všetko pod kontrolou. Veľmi pekne mu ďakujem za to, že je starostom.......... :grin ;)

Tinka    12 december 2007 00:07
Zdravím Peťka a Ferka :roll, vcelku dobrá práca, aj keď viem, že Ste oveľa šikovnejší a mohlo to byť aj lepšie ;) Môj názor na stránku obaja poznáte, tak to nerozmazávajme :), ale úctyhodné je, že Obec Stakčín sa konečne pokúsila pozitívne zviditelniť nielen pre domácich, ale prostredníctvom tejto stránky vlastne pre svoje okolie, blízke, či vzdialené, a ukázať, že sa tu žije ozaj krásne. A smutné je, že práve v tomto fóre, ktoré malo slúžiť úplne pre iný účel, sa navzájom osočujete.. To tu nepatrí, a hlavne, nereprezentuje Vás a Vašu obec... Namiesto hlúpostí by Ste tu mali radšej upozorniť na nejakú dobrú akciu či udalosť, alebo niečo, čo upúta ľudí z okolia, alebo jednoducho dať návrh na zlepšenie stránky, ale nie sa tu navzájom podrážať. Toto nie je chat, je to kniha návštev...

Dúfam, že sa stránka rozšíri a bude podľa Vašich predstáv napredovať, mať stále vačšiu návštevnosť a odozvu.

Prajem všetko dobré...

MIRO BOBER    11 december 2007 19:58
Každý, kto chce pomôcť s našou stránkou, je vítaný.Vidocq, nájdeš ma v obchode.

vidocq    11 december 2007 16:02
http://www.untouchablesgaming.tym.sk425 315 153vidocq283
[FEATURE] Čavte , nejako sa nám tu vyhrotila situácia :p ale nie k tomu . Chcem sa spýtať či ADMINISTRATÍVA stránky nemá záujem o službz ako REDAKTOR stranky ... Napríklad redaktor športuv obci stakčín ... navrh

nadezda    11 december 2007 10:41
Ahoj Dona, smiem vediet kto Ti ublizuje...Ja osobne v Stakcine ziadnu Donu nepoznam a nase decka tiez ziadnu Donu nespominaju... :?


775
(počet príspevkov)