Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Ján, zajtra Tadeáš  –  Pondelok, 24. jún 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


anna    05 apríl 2008 01:52
Hmmtak vazeny stakcicania,myslim si ze tato stranka sa nevitvorila nato aby sa niekto hadal,ide tu oto ze starosta terajsi zacal spolupracovat a dopomahal spravit co sa len da.Tak a preto by som bola rada aby ste sa mu podakovali

Pan starosta .Dakujem..

rudolf    03 apríl 2008 10:08
NAdezda cav vicoq neplac, a nezabudnite ze deti behaju i po cintorine 8)

Juraj Kapraľ    31 marec 2008 17:44
Zdravím rodáky ze Stakčína! Sleduju vaše stránky, co se v obci děje. Jsou vynikající, akorát neznám přeborníky Fiľa. Mrzí mne, že nepoznám ani jedneho. Až někdy příjdu, budu je sledovat a doufám, že se mi podaří si s nimi taky někdy zahrát. Žiju třicetšest roků v Ostravě. Domů občas jezdím za strykom Jožkom Kapraľom, kterého tímto zdravím. Přeji vám hodně štěstí, ať se vám daří!

silva    27 marec 2008 12:43
8) ;) :upset :zzz je to super stranky

jurhol    25 marec 2008 14:12
Milá pani,alebo slečna Jana! Dovoľte,aby som Vás ubezpečil,že sa vôbec nepovažujem za "mudrca",alebo "chytráka"!!!Ja som si len dovolil upozorniť na skutočnosti ,ktoré sa dejú!!! Skutočnosti,ktoré sa neriešia v prospech občanov dotknutého regionu!!!
Občanov,ktorý si zvolili svojích zástupcov v samosprávach!!!
Individuálne sťažnosti,alebo žiadosti sú podľa stanov,predpisov a dohovorov v menovaných inštitúciach vylúčené!Bohužiaľ-iba orgány štatnej správy(a tým je to "ukradnuté") a orgány samosprávy sa môžu uchádzať o ich pomoc! (Ale začínam mať dojem,že aj tým je to "ukradnuté"!)
A na záver:-prepáčte,ak som nahneval Vás a Vášho blízkeho rodinného príslušníka alebo priateľa,ktorý je možno členom zastupiteľsta!

MH    24 marec 2008 17:12
Mila Jana! neviem preco by sa mal Jurhol obracat na tieto institucie, ktore spomina, kedze je povinnostou predstavitelov organov samospravy konat v tychto zalezitostiach a riesit tieto problemy. Tvoja pripomienka, ktora je podla mna zavana ironiou nie je podla mna na mieste, kedze kazdy kto ma aspon sajn o fungovani samospravy a statnej spravy musi vediet, ze nieco take sa nemoze tolerovat. ale nie je to jediny pripad ked zakonodarca pochybil... predsa nie je mozne, aby sa obyvatelstvo nejako umelo a nedobrovolne clenilo a dalej podla mojich znalosti pri tvorbe zakonov sa uplatnuje pravidlo vseobecnosti....

Jana    22 marec 2008 21:06
Ahoj JURHOL. Vidím, že si sčítaný, ale keď si taký múdry, prečo sa na spomínané inštitúcie nebrátiš sám a nepomôžeš tak sebe a ak je to také dôležité, tak aj iným.
Veď je to podľa teba také jednduché, tak ukáž čo vieš.


775
(počet príspevkov)