Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Ján, zajtra Tadeáš  –  Pondelok, 24. jún 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Ján Bilik    07 máj 2008 08:38
Pán alebo pani MH. Tí kritici, teda občania obce Stakčín sa slobodne vo voľbách rozhodli, kto stratil ich dôveru. Tí ľudia, čo pochvália sú hneď podľa Vás v príbuzenskom pomere so starostom, tak to je asi potom každý z tých, čo sa pochválne vyjadril. Ale len tak na margo, nie ste v príbuzenskom pomere s bývalým starostom? A ešte by ma zaujímalo, kde ste sa v mojom vyjadrení dočítali, že kritika nie je potrebná? Len mi to niekedy pripadá, že sa kritizuje neadresne len tak, aby sa kritizovalo bez nejakého cieľa. Ja hodnotím výsledky práce a tie sú nepopierateľné, predsa nežijeme v minulosti, ale v súčasnosti a zaujíma nás hlavne, čo bude. Myslím si, že záujmom všetkých by malo byť, aby obec Stakčín napredovala.

Súhlasím s tým, že je treba kritizovať, ale na druhej strane je treba aj pochváliť, ak sa niečo pozitívne urobí, lebo aj to je motiváciou do ďalšej práce, ďalších dobrých nápadov.

Mgr. Bilik, Prešov

MH    05 máj 2008 23:43
pani anna... jasne, ze v obci sa toho v poslednom obdobi deje dost pozitivneho, len sa mi nuka otazka, kedy sa tieto zmeny zacali konat... teraz pozorujeme len vysledky... myslim si, ze obrovsku zasluhu na tomto vsetkom ma aj Ing. Kresila, na ktoreho sa akosi zabuda... a len tak na margo mi toto vsetko pripomina vladnu politiku...
a na margo vyjadrenia pana Mgr. Bilika. kritici su vzdy, co je vsak podla mna velmi prospesne a potrebne...ako inak by predsa clovek vedel ci kona dobre alebo zle... mudry clovek vie, ze co si ma vziat z kritiky...:)

Ján Bilik    02 máj 2008 10:36
Je to super, že aj pre tých ľudí, ktorí odišli z obce sa otvorila možnosť získania informácií o aktuálnom diani v ich rodnej obci cestou internetu. Oceňujem snahu ľudí, ktorí sa o to postarali a prajem veľa síl do ďalšej práce pri zveľaďovaní obce.


Kritikov bude stále dosť, ale už menej tých, čo chcú skutočne pomôcť, aby to bolo lepšie.

Mgr. Ján Bilik, Prešov

anna    27 apríl 2008 15:08
Ja by som sa chcela vyjadrit ku MH ...tu nejde o ziadnu politiku ani o to ci som v pribuzenskom vztahu ale ide tu oto ze konecne sa niekto posnazil aby aj stakcin niecim vynikol ..Hm musim podotknut ze je tu toho este vela co treba spravit ale myslim ze postupne sa to niekam docieli ...Za pochopenie dakujem.

Kika    16 apríl 2008 00:07
http://technologie.etrend.sk/131339/telekom-a-internet/ako-d ostat-dediny-na-internet

http://technologie.etrend.sk /131342/telekom-a-internet/zriadenim-webu-sa-online-misia-ib a-zacina


http://technologie.etrend.sk/131345/tele kom-a-internet/uradne-tlaciva-su-na-obecnych-weboch-raritou< br>
precitajte si Stakcincania :)))

CIGAN    15 apríl 2008 16:31
TAKZE SOM TIEZ RAD ZE AJ STAKCIN MA NIECO NA TOM NETE ... AK BY STE VEDELI NEJAKY DOM DO 1 MIL. SK TAK SA OZVITE NA MOJ MAIL DIK .... AJ TAK SU CIGANI NAJKRAJSI HAHAHA

mh    05 apríl 2008 12:59
pani/slecna anna! podla vasho prispevku sudim, ze ste asi v pribuzenskom resp. blizsom vztahu s panom starostom. to, ze kona resp. vyvija iniciativu nie je uvitaniahodne, je to samozrejme, je to jeho povinnost, ktora mu vyplyva zo zakona, cize ak by tak nekonal tak by potom nemal sediet na stolicke na ktorej sedi. a k tomu vasmu dakovaniu... podla mna sme v situacii a oblasti, kde by sa nemala az tak ocenovat snaha ako vysledok, kedze tato problematika by podla mojho nazoru mala byt vyriesena... kedze politika vladna ma blizko k zastupeniu v nasom zastupitelstve .... :roll


775
(počet príspevkov)