Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


smejem sa    09 jún 2008 12:10
vy fakt nemate co robis, vybavte si to von mimo netu a nie na nete, pridavajte tu prisevky ktore suvisa so stakcinom, alebo touto strankou a ne voloviny, prikladu MH HM a take nickanme

hm    09 jún 2008 10:28
Zaujímalo by ma kedy bude v Stakčíne folklórny festival, keďže už pár rokov sa na ňho s manželom chystáme, no časovo nám to nijako nevychádza, no tento rok by sa nám to mohlo podariť.

hh    30 máj 2008 18:31
to Salia : kde vy pracujete? Alebo cim sa zivite,ze tu sirite taku osvetu? :p

hm    30 máj 2008 14:40
Oprava : "z vaších dvoch príspevkov"

mh    30 máj 2008 14:36
Keď Vám vadí, že nepoužívam diakritiku, tak Vám sľubujem, že si to vezmem k srdcu, ale ako sama píšete, človek nemôže byť odborníkom na všetko. I keď pravopis samozrejme by mal ovládať každý Slovák. No vzhľadom na účel tejto diskusie je podľa mňa Vaša poznámka nemiestna. Beriem si Vašu radu k srdcu a budem sa snažiť pracovať s diakritikou aj mimo práce, kdže do tejto diskusie prispievam hlavne vo svojom voľnom čase, pretože Vás chcem uistiť, že ja sa nerealizujem len tu, ale že mám skutočné zamestnanie, ktoré je časovo náročné, ale ako tu písali mnohí som rada, že funguje táto diskusia a ja mám prehľad o tom, čo sa deje v obci nie len v oblasti normotvobry, ale aj v kultúre, v športe a podobne.
A nejako mi nedá opätovne nezdôrazniť, že sloboda prejavu neobsahuje len samotné právo vyjadriť sa, ale aj spôsob a formu vyjadrenia.
A môj postreh na Vašu osobu. Píšete tu o tom, že aká som ja "odborníčka" na všetko, no z Vaších dvoch príspevkoch mám dojem, že "odborníčkou" na vštko ste Vy. Nemusíte reagovať, len ja na Vašom mieste by som sa asi skôr prestala riadiť starým známym " podľa seba súdim Teba.. "

salia s    30 máj 2008 09:28
Sľúbila som, že nebudem reagovať, ale predsa...Okrem správneho súdnictva a iných vecí do ktorých cit. ,,vidíte lepšie" skúste pozrieť ešte do Pravidiel slovenského pravopisu, dosť by Vám to pmohlo.Ďakujem.

mh    29 máj 2008 12:26
ehm... no toto mi dost vyrazilo dych. nie som odbornicka na vsetko, len pracuje v oblastni prava a legislativy, tak viem ako ma fungovat verejna sprava a ako funguje. mne urcite nestrci slama z topanok, ale podla vasho prispevku sudim, ze mate jeden velky problem a to z citanim mojich prispevkov. Zijeme v roku 2008 a myslim od roku 1989 tu mame nieco comu sa hovori demokracia a sloboda prejavu. ak poznate vyznam tychto slov tak potom Vas poprosim, aby ste ma nesudili za moj nazor, ci za moje vedomosti. vas prispevok hodnotim ako vysoko profesionalny, no nepaci sa mi, ze ma urazate za to co sem napisem.
tu moju poznamku o zaverecnom ucte som myslela ako pochvalu starostovi a celemu obecnemu uradu, pretoze mam osobnu skusenost za starostovania sucasneho starostu, ked som potrebovala navrh rozpoctu obce, ze mi nebola poskytnuta sucinnost do takej miery ako som to potrebovala. preto vitam iniciativu zverejnenia zaverecneho uctu a dufam, ze sa v tom bude pokracovat.
som za rovnost spolocnosti a som proti akemukolvek zvyhodnovaniu, ci uz pozitivnemu alebo negativnemu.
len ma zaraza Vasa kritika, ktora je podla mna neopodstanena a namierena neucelne, kedze ja nie som predstavitelka obce, ale len jej obyvatelka a disponujem politickymi pravami, ako su sloboda prejavu, pravo na infromacie a taktiez som len clovek, cize Vas poprosim o nedehonestovanie mojej osoby z dovodu mne neznamych. v mojich prispevkoch som nikdy nepsochybnila vzdelanostnu uroven sucasneho starostu a ani sa nevyjadrila tak, ze ludia studovani su nieco "viac"... len do celej problematiky vidim trocha viac.
odporucam si prezriet niektore judikaty zo spravneho sudnictva a z toho si vyvodit objektivny nazor, kedze povazujete moju pracu za nedostatocne necinnu, ci dokonca zbytocnu.


775
(počet príspevkov)