Obec Stakčín
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Kamila, zajtra Dušana  –  Štvrtok, 18. júl 2024 
Hlavná stránka arrow Kniha návštev
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Kniha návštev

Pridať otázku alebo pripomienku


Marián    21 marec 2018 08:43
Reagujem na osobu čo tu pod menom chmuľo píše blbé poznámky na moje meno,ak,ti to nevadí môžeš zverejniť svoje meno,alebo mi zavolaj moje číslo je na stránke turistická ubytovňa O.D.Stakčín,lebo som zvažoval podať trestné oznámenie,polícia si dá vystopovať tvoju adresu a potom prídeš na to,že kultúrny človek sa oslovuje menom,čo sa týka volieb nikto si tu nerobí reklamu,lebo píšu ľudia ktorých nepoznáme a vaše debilné poznámky nás nezaujímajú,čo sa týka pracovníkov obecného úradu,každý zamestnanec má pridelené funkcie,ktoré si vykonáva zodpovedne.Funkcie a úseky práce,pracovnú dobu máte uvedenú na stránke obce.Prajem pekný deň.

Obyčajný občan    20 marec 2018 19:21
Dobrý večer pán starosta,

takže aby som usmernil veci na pravú mieru, zdá sa mi že sme sa nepochopili na začiatku, ja proti občanom ktorý vykonávajú MOS osobne nič nemám, tiež si vážim prácu a úsilie ktoré vykonávajú, a viem že keď pracujú tak pracujú poctivo. Je tiež pekné že ste za ženskú rovnoprávnosť tak ako ja keď zamestnávate toľko žien. Takže dúfam že sa zhodneme, že s občanmi ktorý vykonávajú MOS je všetko v poriadku. Vo svojom predošlom príspevku som chcel naznačiť ale to, že je dosť divné keď pošlete pár zamestnancov obecného úradu počas ako ste to nazvali nepriaznivého počasia ako bolo napríklad dnes vykonávať pracovnú činnosť, a iných nechávate sedieť na obecnom úrade. Nemyslíte si teda potom čo ste napísali, že neposielate ľudí pracovať počas nepriaznivého počasia, že je divné počas sneženia stretnúť niektorých vašich zamestnancov ako čistia chodníky? To že táto pracovná činnosť by bola vykonaná rýchlejšie keby tomu pomohli všetci občania z MOS to ponechám stranou. Osobne si teda myslím, a viem že si to myslia aj iný občania obce že pán Hudak pracuje veľmi zvláštnym spôsobom, a jeho vedenie zamestnancov obecného úradu by sa malo prehodnotiť. Alebo si nemyslíte žeby sa mál ku všetkým ktorých ma pod sebou správať rovnocenne aj počas nepriaznivého počasia?

P.S. Ešte stále ste neodpovedali aké požiadavky sú kladené na muža prípadne ženú ktorý by chceli nahradiť pána Hudaka na jeho pracovnom mieste.

Ďakujem za vašu skorú odpoveď a prajem príjemný zvyšok dňa.

S pozdravom

Obyčajný občan

chmuľo    20 marec 2018 15:59
K odpovedi Mateja, ak reagoval na mňa tak ja so svojim IQ problém nemám. Jeho IQ komentovať nebudem nakoľko ho nepoznám (len slovenčina troška horšia- nezmysly sú s "y". Ale ak chmuľo chce naozaj kandidovať na starostu, potom jeho IQ je na zváženie. Hoci mňa sa už voľby v Stakčíne netýkajú, na mieste ľudí zo Stakčína by mi to jedno nebolo. S čím súhlasím je že fakt je to hanba čo sa píše na obecnú stránku a tiež že kampaň by sa tu robiť nemala. Toľko môj postreh

Ján Kerekanič    20 marec 2018 15:08
Dobrý deň.
Občania vykonávajúci MOS pracujú na základe dohody medzi ÚP a obcou. Majú odpracovať min. 64 hodín. Keď je nepriaznivé počasie (veľká zima, dážď...), potom ich neposielame pracovať vonku. Neviem o čo Vám ide, ale momentálne MOS vykonáva cca 40 občanov a z toho je možno 80% žien. Môžeme mať rôzne názory na ich prácu, ale ja osobne si ich prácu vážim.

Obyčajný občan    20 marec 2018 11:34
Dobrý deň prajem pán starosta,

rád by som sa informoval, ak to nieje verejným tajomstvom, aké požiadavky na schopnosti a zručnosti by ste mali na človeka ktorý by chcel nahradiť pána Hudaka, na jeho doterajšom mieste na obecnom úrade. Lebo z môjho osobného pozorovania, ak je nutné mať ukončenú len strednú školu, vedieť jazdiť na aute, vedieť sa rozkrikovať všade kde prídete a to len pre veci ktorým nerozumie, a udržiavať členov VPP v teple obecného úradu namiesto toho aby pracovali vonku (aj keď doteraz som nenašiel vyhlášku podľa ktorej majú členovia VPP zakázané pracovať počas doby keď sneží, asi by bolo lepšie sa obrátiť rovno na úrad práce a zistiť teda či majú pre každú obec iný prístup k takým zamestnancom) , tak si myslím že som kvalifikovanejší vykonávať pozíciu pána Hudaka. Preto by som čo najskôr chcel vedieť čo musím splniť aby som nahradil pána Hudaka na jeho pozícií.

Ďakujem za vašu skorú odpoveď a prajem príjemný zvyšok dňa.

S pozdravom

Obyčajný občan

matej    20 marec 2018 10:01
Je hanba čo píšete na obecné stránky,to svedčí o vašom nízkom IQ.Inač ak neviete,že v novembri sú komunálne voľby má každý občan právo voliť a byť volený,takže môžete kandidovať do funkcii aj Vy.Ešte by som poprosil tých čo píšu nezmysli nech uverejnia aj svoje meno ak sa cítia,že sú najmúdrejší a najinteligentnejší občania našej obce.

chmuľo    19 marec 2018 13:43
Chmuľo už niečo oznámil že tu koluju takéto príspevky to akože načo chce kandidovať??? keď sa smiem opýtať :upset


775
(počet príspevkov)