Obec Stakčín - Paragliding
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Edita, zajtra Cyprián  –  Sobota, 26. september 2020 
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Paragliding Tlačiť Email

 

Z obce Stakčín pochádzajú traja aktívni členovia paragliding klubu Vihorlat. Klub pôsobí v okresoch Humenné, Snina a Michalovce, ktoré sa vyznačujú nádherným prostredím a výbornými letovými terénmi, napr. Krivoštianka, Kamenica n/Cir., Nižná Jablonka, Malý Bukovec. Prakticky však lietame na celom východe Slovenska. Venujeme sa rovnako voľnému lietaniu, ako i motorovému paraglidingu. Naším hlavným cieľom je rozvoj a propagácia paraglidingového lietania.

 

Kto má chuť zúčastniť sa letovej akcie a prežiť ju s nami, tomu môžeme predviesť lietanie na padáku. Okrem toho mu môžeme poskytnúť základné informácie o padákovom lietaní, hlavných častiach padáku, o aerodynamike a mechanike letu, navigácii, meteorológii, atď.

A koho tento šport natoľko zaujme, že zatúži vznášať sa vo vzduchu ako vták, sledovať z veľkej výšky život pod sebou a prežívať nádherný pocit z lietania na rôznych atraktívnych miestach, tomu pomôžeme stať sa pilotom paraglidingu.

Kontakt: Miroslav Bober
Farby-laky, Cirkevná 19, Stakčín
tel.: 0905 550 669
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.
Kontakt na paragliding klub Vihorlat: www.vihorlat.lietame.sk

 

Odkaz do fotogalérie: klikni sem