Obec Stakčín - Ubytovanie
hlavná stránka : : mapa stránky
Dnes má meniny Oskar, zajtra Ľubomíra  –  Sobota, 8. august 2020 
  • Slovak (formal) - Slovensky
  • English
  • German formal - Sie

Ubytovanie Tlačiť Email

 

Turistická ubytovňa Obecný dom Stakčín

 

Ubytovňa_01 Ubytovňa_02 Ubytovňa_03
 
Ubytovňa_04 Ubytovňa_05
 
Turistická ubytovňa Obecný dom Stakčín poskytuje ubytovanie v dvoj a v trojposteľových izbách. Kapacita ubytovne je tridsať postelí. Na izbách sú k dispozícii sprchy s teplou vodou, toalety sú spoločné. V ubytovni je k dispozícii kuchynka a spoločenská miestnosť s televízorom.
Cena ubytovania: 7 EUR noc/osoba


Správca ubytovne Marián Kapraľ:  

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.

Tel : 0911610386, 057/4495389

Fax : 057/ 7674309

E- mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.

 

 

 

Ubytovanie v súkromí, Miroslav Bober 

 

         

 

Ubytovanie v súkromí max. pre 11 osôb. K dispozícii sú dve trojposteľové izby + prístelka a jedna dvojposteľová izba + prístelka, dve kuchyne, dve kúpeľne s WC, jedna spoločenská miestnosť. Na posedenie a grilovanie je k dispozícii altánok. Možnosť ubytovania aj so psom. Parkovanie vo dvore, uzamykateľná miestnosť na parkovanie bicyklov.

 

Tel.: 0905 550 669, 0911 185 866

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.  

Odkaz: http://ubytovanie-stakcin.sk/  

 

 

 

Hotel Armales 

 

Hotel armales   Restaurant Armales   Sauna

 
Dovoľujeme si Vás pozvať na návštevu trojhviezdičkového hotela ARMALES v Stakčíne , ktorý tvorí vstupnú bránu do Národného parku POLONINY. Je obklopený nádhernou prírodou Chránenej krajinnej oblasti Východné karpaty s vodnou nádržou Starina.

Hotel poskytuje stravovacie služby v reštaurácií , expresse s terasou , nočnom bare , ubytovanie s kapacitou 40 lôžok v 4 komfortných apartmánoch , dvoj až troj-lôžkových izbách a jednej bezbariérovej izbe pre telesne postihnutých. K dispozícií je sauna , perličkové kúpele , masáže. Ponúkame turistiku a hubárstvo so sprievodcom , cykloturistiku, možnosti poľovačky a rybačky.
Určite Vás zaujme návšteva historických kostolov a drevených kostolíkov. V lete je tu možnosť kúpania sa v neďalekej rekreačnej oblasti Rybníky , v zime lyžovanie v okolitých strediská zimných športov.
 
Adresa:
Duchnovičova 282/1
067 01 Stakčín
Slovenská republika

Kontakt: +421/57/767 4247
             +421/57/767 4248

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť.
Url:      www.armales.sk